MasterChef Türkiye’ye Yeni jüri üyesi

MasterChef Türkiye’ye Yeni jüri üyesi
Tv 8 ekranlarının sevilen ve reytingi yüksek yarışma programı MasterChef Türkiye yeni sezon hazırlıklarını devam ettiriyor.

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve kanalın fenomen yapımlarından olan MasterChef Türkiye için hazırlıklar devam ediyor. Survivor’un sona ermesiyle yayın hayatına başlayacak program için bu sene programın başladığı günden itibaren ilk kez farklı bir format hazırlanıyor. Şu ana kadar yayınlanan sezonlardan oluşan karma bir yarışmacı kadrosuyla All Star yapmayı planlayan Tv 8 bunun için çalışmalarını hızlandırdı. Birbirinden yetenekli yarışmacıların bu sefer kendi aralarında yarışacakları programda bir değişiklik daha yaşanıyor. Yarışmanın değişmeyen klasik jüri üyesi kadrosuna bir yeni isim daha ekleniyor.

Ömür Akkor jüri koltuğunda

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve Acun Medya tarafından hazırlanan başarılı ve reytingi yüksek yarışma programı MasterChef Türkiye bu sene MasterChef Türkiye All Star olarak ekranlara gelecek. Geçtiğimiz sezonların şampiyonları ve en iyi yarışmacılarının yer alacağı kadro tam bir efsane olurken programın jüri koltuğuna da bir isim daha eklenecek. Şu ana kadar Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna’nın yer aldığı jüri üyeleri arasına bu sezon ünlü isim Ömür Akkor’un da katılacağı öğrenildi. Çok yakında çekimleri başlayacak olan yarışma programında jüri koltuğunda bu sezon oturup oturmayacağı belirsiz olan Somer Sivrioğlu’nun ise durumunun netlik kazanmadığı öğrenildi. Seyirci tarafından çok sevilen Somer Sivroğlu ve Mehmet Yalçınkaya arasında zaman zaman tartışmaların yaşandığı iddia edilmişti. Ücret konusunda yaşanan bu tartışmalar taraflarca yalanlansa da bu durumun ayrılıklara sebep olabileceği tahmin ediliyordu. Henüz netlik kazanmayan Somer Sivrioğlu’un olmaması sebebiyle mi Ömür Akkor’un jüri koltuğunda yer aldığı ise bilinmiyor.

Haziran’da Yayında

Her sezon büyük çekişmelere ve büyük heyecanlara sahne olan katılan adayların kıyasıya bir rekabetin içinde yer aldığı MasterChef Türkiye için geri sayım başladı. Bu sene All Star kadrosuyla ekrana gelecek yarışmada geçtiğimiz sezonun şampiyonları ve ikincilerinin yanı sıra en iyileri de yarışma kadrosunda yer alacak. Oldukça heyecanlı geçmesi beklenen yarışmanın bu sezonki tarihide yaklaşıyor. Survivor’un bitmesiyle birlikte yayına başlayacak olan programın Haziran ayının sonlarına doğru ekrana gelmesi bekleniyor. Seyircinin sevdiği program MasterChef Türkiye haziran ayında MasterChef Türkiye All Star formatıyla ekranlara gelecek.

12-05-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar