Vermem Seni Ellere dizisine yeni oyuncular

Vermem Seni Ellere dizisine yeni oyuncular
Atv ekranlarında yaz sezonunda yayınlanacak ve Ordu’da çekilecek yeni dizi Vermem Seni Ellere’nin kadrosuna iki usta isim katıldı.

Yaz sezonu hazırlıklarını sürdüren televizyon kanalları ve yapım şirketleri zamanın azalmasıyla birlikte çalışmalarını hızlandırdı. Birbirinden ilginç ve daha çok eğlenceli dizilerin yayına gireceği yaz sezonu için çalışmalarını hızlandıran kanallardan olan Atv’de yeni dizisi Vermem Seni Ellere ile ilgili cast çalışmalarını yoğunlaştırdı. AKN Film tarafından hazırlanan ve yapımcılığını Akın Topuz’un üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Ali Balcı yer alıyor. Gülbike Sonay Üte tarafından kaleme alınan romantik komedi türündeki yeni dizi Vermem Seni Ellere haziran ayı sonunda yayına girecek. En geç bu ayın sonlarında çekime çıkması beklenen dizinin oyuncu kadrosuna son olarak iki başarılı ve tecrübeli oyuncu eklendi.

Kadro Şekilleniyor

AKN Film tarafından hazırlanan ve bu sezonun iddialı yaz projeleri arasında gösterilen Vermem Seni Ellere dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Daha çok cast çalışmalarına yoğunlaşılan dizinin birbirinden ünlü isimlerden oluşan kadrosuna son olarak iki ünlü oyuncu daha katıldı. Daha önceden de aynı projede yer alan Goncagül Sunar ve Bülent Alkış dizinin oyuncu kadrosu için anlaşılan isimlerden oldu. Şu ana kadar Buse Meral, Emre Bey, Fatih Al, Cihat Tamer, Filiz Ahmet gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı dizinin kadrosuna katılan Goncagül Sunar dizide Emre Bey’in canlandıracağı Mehmet karakterinin annesi Emine karakterine hayat verirken Mehmet’in babasını ise Bülent Alkış canlandıracak. Oldukça merakla beklenen dizinin çalışmalarında sona gelinirken bir iki isimle daha anlaşıldıktan sonra dizinin Ordu’da çekimlere başlayacağı öğrenildi.

Dizi Ordu’da Çekilecek

AKN Film tarafından hazırlanan ve Atv ekranlarında yayınlanacak olan yeni yaz dizisi Vermem Seni Ellere bir Karadeniz dizisi olarak ekrana gelecek. Dizi, aşka inanmayan İstanbullu Mehmet ile Karadenizli Zeliş’in bir kaza sonrası başlayacak ilişkilerinin sonrasında büyük bir aşka dönmesinin hikayesini ele alacak. Dizi Ordu ilinde ve çevresinde çekilecek. Yapım ekibinin bunun için Ordu’da mekan baktığı ve yakında setin kurulması için tüm hazırlıkların tamamlanacağı öğrenildi. Romantik komedi türünde ele alınması beklenen dizinin en geç Haziran ayı sonu ya da temmuz ayı başında ekrana gelmesi bekleniyor.

12-05-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar