Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i yepyeni bir anlaşmaya imza attı!

Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i yepyeni bir anlaşmaya imza attı!
Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i yepyeni bir anlaşmaya imza attı! Merve Dizdar yeni bir projeye adım atıyor. Masumlar Apartmanı Gülben kimdir?

Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i yepyeni bir anlaşmaya imza attı! Merve Dizdar yeni bir projeye adım atıyor. Masumlar Apartmanı Gülben kimdir? Merve Dizdar rol aldığı diziler. Merve Dizdar kaç yaşında? Merve Dizdar yeni projesi. Merve Dizdar evli mi? Masumlar Apartmanı Gülben evleniyor mu?

Trt 1 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben karakterine hayat veren oyuncu Merve Dizdar, yepyeni bir proje için kolları sıvadı. Yaz sezonunda da vaktini kariyeri ile değerlendirerek 'Erşan Kuneri' adlı dizide rol alarak değerlendiren Merve Dizdar, bir reklam projesi için imza attı.

Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i yepyeni bir anlaşmaya imza attı!

TV100 kanalında Birsen Altuntaş'ın haberine göre güzel oyuncu Merve Dizdar, 'Yemek Sepeti' ile anlaşma imzaladı. Başarılı oyuncu reklam filmi için kameralar karşısına geçti.

Masumlar Apartmanı dizisine yeni karakter!

Trt 1 kanalının başarılı dizisi Masumlar Apartmanı dizisine yeni bir isim daha dahil oldu. Dizide Han karakterinin eski sevgilisini canlandıran Ceylan karakterini ünlü oyuncu Melisa Sözen'in üstleneceği konuşuluyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde ismini duyunca sinirlerine hakim olamayan Han'ı zor günler beklemekte. Ceylan karakteri ile ilgili tüm detaylar bu akşam yayınlanan yeni bölümde yer alacak.

Merve Dizdar kimdir?

25 Haziran 1986 yılında dünyaya gelen Merve Dizdar, İzmir doğumludur. İlk olarak Aksanat Çocuk Oyunları ile oyunculuğa adım atan Merve Dizdar, eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü'nde tamamlamıştır. Kadir Has Üniversitesi İler Oyunculuk programında yüksek lisans yapan Merve dizdar, Kavak Yelleri, Geniş Aile, Bir Yastıkta, Doksanlar, Çılgın Dersane Üniversitede, Beş Kardeş, Kırgın Çiçekler, Kertenkele, Yüz Yüze, Vatanım Sensin, Mucize Doktor, Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda dizilerinde rol almıştır. 2018 yılında Gürhan Altundaşar ile dünya evine giren Merve Dizdar, 2021 yılında boşanmıştır. 

Merve Dizdar rol aldığı sinema filmleri

Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü?

Eltilerin Savaşı

Bir Aşk İki Hayat

Yok Artık 2

Mandıra Filozofu

Bir Ses Böler Geceyi

Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı, her salı 20:00 'da yepyeni bölümleri ile sizlerle olmaya devam ediyor.

19-10-2021
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar