Mesut Yar ile Bugün yeni sezon tarihi belli oldu!

Mesut Yar ile Bugün yeni sezon tarihi belli oldu!
Tarih: 2019-08-31
Ekranların sevilen yüzü Mesut Yar yeni sezonu ile yeniden sevenlerinin karşısına çıkıyor. Mesut Yar ile Bugün'ün yeni sezon tarihi belli oldu. İşte o tarih..

Her sabah müthiş enerjisi ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Mesut Yar, bu sezonda bomba gibi geliyor. Hafta içi her sabah ekranlara gelen Mesut Yar ile Bugün programının yeni sezon tarihi belli oldu mu? İşte Mesut Yar ile Bugün yeni sezon tarihi..

Mesut Yar ile Bugün yeni sezon tarihi belli oldu!

Uzun süredir televizyon dünyasına adını altın harflerle yazdıran isim Mesut Yar, hafta içi her sabah ekranlara gelen programı ile izleyenlerin sevgilisi haline gelmişti. Mesut Yar ile Bugün programı ile hayata ve haberlere dair yansıttığı farklı bakış açısı ile yine ekranların en sevileni haline gelecek. Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan programın ne zaman başlayacağı izleyenler tarafından merak edilmekteydi. Mesut Yar hayranları programın başlamasını iple çekiyor. İşte herkesin büyük merak içerisinde olduğu 'Mesut Yar ile Bugün' programının yeni sezon tarihi..

Türkiye'nin parmak ile gösterilen sunucularından biri olan Mesut Yar, kendisinin hazırlayıp sunduğu 'Mesut Yar ile Bugün' programı ile her zaman olduğu gibi bu sezonda da en çok izlenen sabah kuşağı programlarından biri olacak. Merakla beklenen 'Mesut Yar ile Bugün' programı hafta içi her gün, saat 07.00 – 09. 45 saatleri arasında Star Tv ekranlarında olacak. Canlı olarak yayınlanacak program yaklaşık 2 saat 45 dakika boyunca izleyicisinin karşısına çıkacak. Güne pozitif bir şekilde başlamak isteyen kitle bu programı kaçırmayacak. Bakalım Mesut Yar her sezon olduğu gibi bu sezonda da diğer sabah kuşağı programları açık ara fark ile geçebilecek mi?

Mesut Yar Kimdir?

18 Nisan 1966 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Mesut Yar, 1993 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Protohistorya ve Önasya Arkeolojisi bölümünü bitirdi. 1994 yılında Kanal E televizyonunun kurucuları arasında yer aldı. Daha sonra da Show TV, Number One TV, HBB TV, Kanal 6, Star TV, Cine 5, ATV gibi Türkiye'nin en çok izlenen kanallarında sunuculuğun yanı sıra anchormanlik yaptı. Mesut Yar, üç kere evlenip iki kere boşanmıştır. 1993 yılında dünyaya gelen Batuhan adında bir oğlu vardır. 2015 yılında ise “Olur İnşallah” adlı sinema filminde rol aldı.

Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Tipik bir akrep burcu kadınıdır. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım b .. devamı..
TRT 1 izle
Star Tv izle
NTV izle
TRT Haber izle
Haber Türk izle
CNN Türk izle
TRT Spor izle
Show Tv izle
Etiketler
Yorumlar