Müge Anlı Evlendi

Müge Anlı Evlendi
Ünlü televizyoncu Müge anlı geçtiğimiz gün evleneceğini duyurmuştu. Müge Anlı ile evleneceği Şinasi Yüzbaşıoğlu dün akşam evelenerek dünya evine girdi.

Ünlüler dünyasında flaş bir gelişme olarak ortaya çıkan ve ünlü televizyoncu Müge Anlı tarafından televizyon programında duyurulan evlilik açıklaması gerçekleşti ve ünlü televizyoncu Müge Anlı ile Şinasi Yüzbaşıoğlu hayatlarını birleştirerek evlendi. Müge Anlı tarafından duyurulan evlilik açıklamasının üzerinden çok zaman geçmeden evlilik haberi geldi. Ünlü televizyoncu ile Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun evlendiği haberi yine magazin basını ve sosyal medyada geniş şekilde yer aldı ve gündem oldu. Zuhal Topaloğlu tarafından sosyal medya hesabından düğün gecesine ait fotoğraflar paylaşılırken pek çok sosyal medya kullanıcısı çifte mutluluklar diledi. Öbür taraftan ünlü televizyoncu Müge Anlı’nın evlendiği Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun kim olduğu oldukça merak edildi ve internet üzerinden araştırıldı.

Şinasi Yüzbaşıoğlu Kimdir?

Ünlü televizyoncu Müge Anlı geçtiğimiz günlerde kendi programı olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programından evleneceğini açıklamıştı. Bu açıklamanın üzerinden çok zaman geçmeden Müge anlı evleneceğini açıkladığı Şinasi Yüzbaşıoğlu ile nikah kıyarak hayatlarını birleştirdi. Peki ünlü ismin evlendiği Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir? Şinasi Yüzbaşıoğlu Adana’da dünyaya gelmiştir. 58 yaşında olan Şinasi Yüzbaşıoğlu emniyet teşkilatında görev yapmaktadır. 2021 yılında İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğüne atanan Şinasi Yüzbaşıoğlu 4. Sınıf emniyet müdürüdür.

Evleneceğini Böyle Duyurmuştu

Müge Anlı herkesi şoke eden evlilik açıklamasını programından yapmıştı. Anlı açıklamasında “bugün kendimle ilgili bir haber vereceğim. Cuma günü vermeyi düşünüyordum bu haberi ama bugün vermeyi daha uygun gördüm. Sevgili dostlar beni yıllarca evinizde misafir etmekle kalmadınız, ailenizin bir ferdi olarak da kabul ettiniz. Bu yüzden de kendimle ilgili sizleri de çok mutlu edecek bir haberi ilk ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim. Herkes evleniyor çok abartacak bir şey yok bence ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istedim. Müstakbel damadınızın adını da açıklayayım. O mu, bu mu, şu mu olmasın. Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da saygı duyduğum bir mesleği var. Siz her zaman benim özel yaşamıma saygı duydunuz. Bu kararıma da saygı duyacağınıza, mutluluğum için de dua edeceğinize eminim” ifadelerini kullanmıştı.

26-06-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar