Müge Anlı ile Tatlı Sert'in Yayın Tarihi Belli Oldu

Müge Anlı ile Tatlı Sert'in Yayın Tarihi Belli Oldu
Atv’nin en başarılı yapımlarından biri olan ve uzun yıllardır ekranda yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert’in yeni sezon yayın tarihi belli oldu.

Televizyon kanalları yeni yayın dönemi için yoğun bir mesainin içindeler şu an. Yeni yayın döneminin başlayacağı eylül ayı yaklaşırken televizyon kanalları özellikle kuşak programlarının bir an önce seyirciyle buluşması için çalışıyorlar. Kanalların hafta içi gün içinde yayınladıkları ve kanalın yayın akışını dolduran ana programlardan olan kuşak programları çoğunlukla realty tarzında ele alınırken seyirciyi de ekrana kilitlemeyi başarıyor. Televizyon ekranlarının en başarılı sunucularından biri olan ve artık tam bir efsane ve fenomene dönen ünlü isim Müge Anlı’nın uzun yıllardır hazırlayıp sunduğu Müge Anlı ile Tatlı sert yeni yayın dönemi için son hazırlıklarını tamamladı ve yayın için son saymaya başladı. Atv’de uzun yıllardır hafta içi her gün ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı programın yeni sezondaki ilk programın yayın günü 29 Ağustos Pazartesi olarak belirlendi ve duyuruldu.

Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu

Atv ekranlarının en çok seyredilen programlarından biri olan ve uzun yıllardır ekranlarda olan Müge Anlı ile Tatlı sert programının yeni yayın dönemi yayın tarihi belli oldu. Televizyon seyircisinin çok yakından tanıdığı ve bugüne kadar birbirinden başarılı sezonlara ve bölümlere imza atan program yeni yayın döneminde de aynı başarısını sürdürmeyi amaçlıyor. Hafta içi her gün ekrana gelen ve realty tarzında ele alınan programın aldığı reyting hem kanalı hem de yapımcıyı oldukça mutlu ederken program çoğu zaman prime time’de yayınlanan dizileri bile geride bırakıyor. Müge Anlı’nın başarılı sunumuyla seyirciyi ekrana kilitleyen programın bu sezon başlama tarihi ise 29 Ağustos Pazartesi olarak belirlendi.

Reyting Rekorları Kırıyor

Atv ekranlarının hafta içi her gün yayınlanan kuşak programlarından Müge Anlı ile Tatlı Sert bugüne kadar aldığı reytinglerle ve programda gösterdiği başarılarla adından söz ettiriyor. Gün içinde en çok reyting alan programların başında gelen Müge anlı ile Tatlı Sert reytinglerde rakip tanımıyor ve kanalını bu yönüyle her zaman üst sıralara taşıyor. Program sunucusu ünlü isim Müge Anlı’da aynı zamanda programla sosyal sorumluluk projelerini de imza atıyor. Kayıp, cinayet, kavuşturma ve insan odaklı konuları ekrana taşıyan programın yeni sezon yayın tarihi 29 Ağustos 2022 Pazartesi saat 10.00.

09-08-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar