Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin Yayın Tarihi Belli Oldu

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin Yayın Tarihi Belli Oldu
Show Tv ekranlarının hafta içi her gün yayınlanan başarılı programı Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme’nin yayın tarihi belli oldu.

Eylül yayın dönemi yaklaşırken televizyon kanalları ve yapım şirketleri yoğun bir şekilde diziler için çalışıyor. Sezon arası veren diziler ve yeni başlayacak diziler için yoğun bir mesai harcanırken televizyon kanallarının aslında bütün yükünü çeken ve gün içinde yayınlanan kuşak programları da sessiz sedasız yeni sezon yayın tarihlerini açıklamaya başladı. Geçtiğimiz günlerde Star Tv ekranlarında ikinci sezonuyla seyirci karşısına çıkacak olan Sabahın Sultanı Seda Sayan yayın tarihini duyurmuştu. Bunun ardından peş peşe yayın tarihleri açıklanmaya başlandı. Ekranların hafta içi her gün of pirime time kuşağında yayınlanan kuşak programları yayın için hazırlıklarını bitirerek son saymaya başladılar. Şimdiden heyecanlı günlerin geleceği belli olurken Show Tv ekranlarında yayınlanan ve yıllardır kanalın gün içinde en çok reyting alan realty tarzındaki programı Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme’de yeni sezon yayın tarihini açıkladı.

Pazartesi Günü Yeni Sezona Merhaba Diyor

Global Medya tarafından hazırlanan ve uzun zamandır Show Tv ekranlarının gün içinde en çok seyredilen başarılı kuşak programı olan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme yeni sezona hazır. Geçen sezon başarılı bir yayın döneminin ardından sezon arası veren realty tarzındaki kuşak programının yeni yayın tarihi belli oldu. Haftaya pazartesi günü (15 Ağustos 2022 Pazartesi) yeni sezona merhaba diyecek program için her şey hazır. Seyircinin de büyük ilgi ve merakla takip ettiği program bu sezonda kanalın yine en çok seyredilen kuşak programı olmaya aday. Başarılı sunucu Didem Arslan Yılmaz tarafından hazırlanan ve sunulan program hafta içi her gün saat 15.00’da seyirciyle buluşuyor.

Yoğun Talep Var

Global Medya tarafından Show Tv için hazırlanan ve hafta içi her gün saat 15.00’da seyirciyle buluşan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programı yeni yayın dönemine hazır. Yakınlarını arayanların, kayıp vakalarının üstüne giden ve stüdyoda bu kayıp vakalarının yakınlarını konuk eden program aynı zamanda hukuk desteği ile de farkını ortaya koyuyor. Yakınlarını kaybedenlerin yoğun ilgi gösterdiği ve talepte bulunduğu programın yeni sezon başlama tarihi 15 Ağustos 2022 Pazartesi saat 15.00.

09-08-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar