Demet ve Alişan İle Sabah Sabah Programının Yayın Tarihi Belli Oldu!

Star Tv yeni yayın dönemini 10 Ağustos Pazartesi gününden itibaren açıyor. Kanal ilk olarak yeni ve geçtiğimiz dönem yayınlanan programlarıyla seyirci karşısına çıkıyor.

Tövbeler Olsun’un Yayın Tarihi Belli Oldu! Peki Dizide Kim Kimdir?

Yeni yayın dönemi başlıyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak Tövbeler Olsun’un yayın tarihi belli oldu. İşte Tövbeler Olsun’a dair her şey.

Yeni Hayat Dizi Konusu ve Oyuncu Kadrosu!

Kanal D’de seyirciyle buluşacak olan Yeni Hayat bir kez daha sete çıktı. Ağustos ayının sonunda ekrana gelecek dizinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte cevabı!

Alişan ve Demet Akalın’lı Sabah Sabah Programı Yakında Star Tv’de!

Star Tv yeni yayın dönemini erken açıyor. Kanal yeni programı olan ve Alişan ve Demet Akalın’ın sunuculuğunu üstlendiği Sabah Sabah Programının tanıtımını yayınlamaya başladı.

MasterChef Türkiye’nin Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu!

Tv 8’in başarılı yemek yarışma programı MasterChef Türkiye’de son saymaya başlandı. Bu sezon 3. Sezonunu yaşayacak olan yarışma programının yayın tarihi belli oldu. İşte detaylar!

Dostumun Dünyası Yayın Tarihi Belli Oldu!

Fox Tv ekranlarında ilk bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanan yeni program Dostumun Dünyası’nın yayın tarihi belli oldu. Yapımın ilk bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar!

Atv Dizisi Gel Dese Aşk’ın Yayın Tarihi Belli Oldu!

Atv’nin merakla beklenen dizisi Gel Dese Aşk’ın yayın tarihi belli oldu. Osman Sınav imzalı dizi izleyici ile buluşmak için gün saymaya başladı! İşte detaylar!

TRT 1 Dizisi Ya İstiklal Ya Ölüm’ün Yayın Tarihi Belli Oldu!

TRT 1 Dizisi Ya İstiklal Ya Ölüm'ün yayın tarihi belli oldu. Milli mücadelenin 100. yılına özel olarak hazırlanan mini dizi ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar!

Öğretmen Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! Öğretmen İlk Bölüm Ne zaman?

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Öğretmen Dizisi'nin yayın tarihi belli oldu! Öğretmen Dizisi'nin ilk bölümü ne zaman? İşte detaylar!

Star Tv’de Yayınlanacak Jet Sosyete’nin Yayın Günü Ve Tarihi Belli Oldu!

Star Tv'de yayınlanacak Jet Sosyete'nin yayın günü ve tarihi belli oldu. Sevilen komedi dizi Jet Sosyete 3. Sezonu Puhu Tv'de yayınlanan bölümleriyle Star Tv'de ekrana geliyor!

Star TV’nin Yeni Programı Hayalimdeki Gelinlik’in yayın Tarihi Belli Oldu!

Star Tv'nin yeni yarışma programı Hayalimdeki Gelinlik başlıyor. Yarışma programı pazartesi gününden itibaren saat 10.45'te ekranlaraa geliyor. Detaylar haberimizde!

Survivor 2020 Başlama Tarihi Açıklandı! Survivor 2020’de Yarışacak Ünlüler!

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve her sezon seyircinin heyecanla ve ilgiyle takip ettiği yarışma programı Survivor 2020'nin yayın tarihi belli oldu. İşte detaylar!

Zümrüdüanka Dizisi'nin Yayın Tarihi Belli Oldu!

Ekranlar yeni bir diziyle daha tanışmak üzere. Pastel Film tarafından Fox Tv için hazırlanan ve uzun süredir merakla beklenen Zümrüdüanka Dizisi'nin yayın tarihi belli oldu!

Doğu Demirkol'un Başrolünde Yer Aldığı Tutunamayanlar Dizisi TRT 1'de Ne Zaman Başlıyor?

TRT 1 için hazırlanan absürd komedi türündeki Tutunamayanlar Dizisi'nin hazırlıkları bitti ve çekim için sete inildi. Peki Tutunamayanlar Ne Zaman başlıyor? İşte detaylar!

Hekimoğlu Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

Sezonun en iddialı yapımlarından House MD uyarlaması Hekimoğlu sonunda başlıyor. Kanal D'de yayınlanacak dizi 17 Aralık salı akşamı ilk bölümüyle ekranlarda olacak. İşte detaylar!

Doya Doya Moda’nın Yayın Tarihi Belli Oldu!

Tv 8 ekranlarında kısa bir süre sonra başlayacak olan Doya Doya Moda'nın yayın tarihi belli oldu. Farklı formatıyla ekrana gelecek program ne zaman başlayacak? İşte cevabı!

Kuruluş Osman Dizisinden İlk Açıklama Geldi! Kuruluş Osman Ne Zaman başlıyor?

Sezonun en iddialı yapımı Kuruluş Osman'da yayın için son saymaya başlandı. Başrol oyuncusu Aslıhan Karalar dizinin yayın gününü sosyal medya hesabından açıkladı! İşte detaylar!

Azize’nin yayın tarihi belli oldu, ne zaman başlıyor?

Bir mafya ailesi olan Alpanlar tarafından hayatı alt üst olmuş bir kız çocuğunun imkansız görünen aşkını anlatacak olan Azize’nin yayın tarihi belli oldu, ne zaman başlıyor?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk yayın tarihi netleşti

Buruk bir aşk hikayesini romantik, komik ve macera karışımı bir dille seyirciye aktaracak olan dizi Kuzey Yıldızı İlk Aşk 14 Eylül Cumartesi günü ekranlardaki yerini alacak

Şampiyon’un Yayın Tarihi Belli Oldu!

TRT'nin yeni yayın döneminde iddialı yapımlarından olan ve uzun bir süredir hazırlıkları süren Şampiyon Dizisi'nin yayın tarihi belli oldu. İşte detaylar!