Müge Anlı’dan Flaş Açıklama! Programının Akıbeti Belli Oldu!

Müge Anlı’dan Flaş Açıklama! Programının Akıbeti Belli Oldu!
Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı tekrar başlayacak mı? Kanal programla ilgili bir karar aldı mı? Sunucu Müge Anlı açıkladı! İşte detaylar!

Atv’nin hafta içi her gün yayınlanan başarılı programı Müge Anlı ile Tatlı sert’in sunucusu başarılı televizyoncu Müge Anlı bugünlerde hem sosyal medya da hem de magazin gündeminde tepelerde yer alıyor. Hamile olduğu yönündeki iddialar sebebiyle gündem olan Müge Anlı’nın koronavirüs sebebiyle Atv’de yayınlanan programının çekimleri durdurulmuştu. Bir anda herhangi bir açıklama yapılmadan durdurulan yayın nedeniyle de gündem olan Anlı’nın programının bitirildiği yönünde iddialar dile getirilmişti. Bu konuyla ilgili bu güne kadar herhangi bir açıklama yapmayan Anlı sonunda sessizliğini bozdu ve Yüksel Aytuğ’a konuştu. Müge Anlı ile Tatlı sert bitti mi, akıbeti ne? İşte haberin detayları!

Müge Anlı Sonunda Konuştu!

Koronavirüs sebebiyle programı yayından kaldırılan başarılı televizyoncu Müge Anlı o günden itibaren sosyal medya ve magazin dünyasının dilinden düşmüyor. Programının bittiği iddialarına son günlerde Anlı’nın hamile olduğu iddiaları da oldukça çok konuşuldu. Müge Anlı ise tüm bu iddialara sessiz kaldı. Sonunda konuşan Anlı özellikle programıyla ilgili merak edilenleri cevapladı.  Müge Anlı “Programın yayından kaldırılmasına şaşıranlara şaşırıyorum. Ülkede şehirlerarası ulaşım yok, sokağa çıkma yasakları var. Müthiş tedbirler alındı. Benim stüdyoma her gün Türkiye’nin her yerinden 50 girip çıkması lazım. Ben oradaki ileri yaşta olan danışmanlarımı bile kullanamıyorum sokağa çıkma yasağından dolayı. Ben tek başıma orda çıkıp ne yapacağı? Benim programlarım öyle video konferansla, uzaktan yapılabilecek bir program değil ki” ifadelerini kullandı.

Program Tekrar Başlayacak mı?

Müge Anlı büyük bir fedakarlık göstererek salgının ilk günlerinde yapıma devam ettiğini dile getirerek “izleyicilerimle salgının ilk günlerinde buluşmaya devam ettim. Ta ki programı gerçekleştirme olanağı kalmayana kadar. Hangi dizi, hangi program kaldı ki televizyonda ben Müge Anlı’yı devam ettirebileyim? Buna imkan var mı? Direnebildiğimiz yere kadar direnip programı sona erdirmek zorundaydık. Bundan daha doğal bir şey olabilir mi? Ramazan Bayramı’ndan sonra durum elverişli olursa, tedbirler biraz gevşetilirse o zaman tabi ki sosyal mesafe kurallarına uyarak bütün fedakârlığımla bu programa başlayacağım” ifadelerini kullandı. Bu açıklama sonrası Müge Anlı ile Tatlı sert seyircileri bir nebze olsun rahatlamış oldu.

02-05-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar