Neslihan Yeldanın son projesi belli oldu

Neslihan Yeldanın son projesi belli oldu
Show TV’nin iddialı dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi izleyiciyi ekrana kilitliyor. Son bölümde yer alan Neslihan Yeldan, Asuman rolüyle hayranlarını sevindirdi.

Son olarak Sen çal Kapımı dizisnde rolalan usta oyuncu Neslihan Yeldan’ın yeni projesi belli oldu. Dizi severlerr merak ediyor, neslihan yeldan hangi dizide rol alacak? Neslihan yeldan kimdir, hangi yapımlarda rol  almıştır? Neslihan Yeldan’ın yeni dizisi ve hayatı haberimizde. Şimdi detaylar

Neslihan Yeldan’ın son projesi belli oldu

Show TV’nin iddialı dizisi BKM imzalı Gelsin Hayat Bildiği Gibi izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başarıyor. Heyecanın bir an olsun hız kesmediği son bölümde yer alan Neslihan Yeldan, hayranlarını sevindirdi. Neslihan Yelda’nın yer aldığı sahne, sosyal medyada beğeni dolu yorumlar aldı.

Asuman karakterine hayat verecek

Neslihan Yeldan’ın final sahnesinde yer aldığı #GelsinHayatBildiğiGibi etiketi 3 saat 40 dakika Twitter Türkiye’de TT listesinde yer almayı başardı. Final sahnesinde Derya’nın kapısını çalan Asuman karakterine hayat veren Neslihan Yeldan izleyiciye büyük bir sürpriz yaşattı. Dizide Derya karakterinin ablası ‘Asuman’ olarak izleyici karşısına çıkan Neslihan Yeldan’ın izleyiciye yaşattığı ters köşe rol, izleyiciyi heyecanlandırdı.

Asuman dengeleri değiştirecek

Karabayır’daki yerini alan asuman, Derya’nın üvey ablası olarak diziye dahil oldu. Neslihan Yeldan’ın oynadığı Asuman, hayatı boyunca yaşadığı her kötü olaydan Derya’yı sorumlu tutmaktadır. Derya’yı her zaman kıskanıp babasının ona olan sevgisini bir türlü hazmedemeyen Asuman, kocası tarafından aldatıldığını öğrenir ve hemen Derya’nın evine gider. Başına gelen her kötü olayın sebebi olarak Derya’yı bilen Asuman, yapacağı hamlelerle Derya’ya hayatı cehennem edecek. Derya’nın kimselere bahsetmediği sırrını bilen Asuman’ın tek amacı Derya’nın yakınındaki herkesi ondan soğutmaktır.

Neslihan Yeldan Kimdir?

1969 İstanbul doğumlu Yeldan, İÜ Devlet Konservatuvarı mezunlarındandır. Oyunculuk kariyerine BKM’de başlayan Yeldan, 1993 yapımı Yaz Evi dizisi ile tanındı. Bir Demet Tiyatro ile şöhrete ulaşan başarılı oyuncu son olarak Sen Çal Kapımı dizisinde rol aldı.

Rol aldığı bazı yapımlar:

2020- Sen çal Kapımı (Tv Dizisi)

2017-2019 – İstanbullu Gelin (Senem) (TV Dizisi)

2016 – Deliormanlı (Ümit) (Sinema Filmi)

2014 – Kiraz Mevsimi (Önem) (TV Dizisi)

2012 – Kuzey Güney (Aynur) (TV Dizisi)

2011 – Bir Kadın Tanıdım (Füsun) (TV Dizisi)

2010 – 2011 – Dürüye’nin Güğümleri (Handan) (TV Dizisi)

2009 – 2010 – Kavak Yelleri (Nur) (TV Dizisi)

2008 – Peri Masalı (Pamira) (TV Dizisi)

2005 – Organize İşler (Lalezar) (Sinema Filmi)

2004 – Her Şey Yolunda (Nilüfer) (TV Dizisi)

2004 – Dişi Kuş (TV Dizisi)

2003 – Şapkadan Babam Çıktı (TV Dizisi)

2002 – Vaka- Zaptiye (Saadet) (TV Dizisi)

2000 – Kırık Zar (TV Filmi)

2000 – Güneş Yanıkları (Lale) (TV Dizisi)

1999 – Deli Yürek (TV Dizisi)

1997 – Ruhsar (Melike) (TV Dizisi)

1995 – Sahte Dünyalar (TV Dizisi)

1995 – Bir Demet Tiyatro (Füreyya) (TV Dizisi)

1993 – Yaz Evi (Alev) (TV Dizisi

04-03-2023
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar