No: 309 ne zaman başlayacak?

No: 309 ne zaman başlayacak?
Geçen sezonun en çok izlenen dizileri arasında olan No:309'un yeni sezona ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Sevenleri dizinin ne zaman başlayacağını merak ederken bizde sizin için araştırdık. İşte detaylar...

Geçen sezon güzel bir grafik yakalayan No:309 dizisi son anda sezon finali yapma kararı vermişti. Bu karar dizi severleri oldukça üzse de yeni sezonun başlamasıyla artık bu ayrılık son bulacak. Eğlenceli senaryosuyla dizi severlerden tam not almayı başaran diziye birde yeni isim dahil eklenecek.

Fox tv ekranlarının sevilen dizisinde yeni sezonda da sürprizler devam edecek. Başrol oyunculuğunu Demet Özdemir, Furkan Palalı ve Sumru Yavrucuk’un paylaştığı diziye, çok bilindik usta bir sinema ve tiyatro oyuncusu olan Erdal Özyağcılar dahil olacak.

No: 309 yeni sezon ne zaman başlayacak. Merakla beklenen yeni sezon 60. yeni sezon bölümü ile 20 Eylül Çarşamba akşamı Fox Tv ekranlarında olacak.Yayınlandığı ilk günden itibaren No: 309 dizisini Canlı tv kalitesiyle takip edebilirsiniz.

No: 309 final bölümünde neler olmuştu?

Lale ikinci bebeğine hamile olduğu müjdesini Onur’a söylemek için doğum gününü uygun bulur. Onur’da Lale için sürpriz bir parti hazırlığındadır. Hülya her ayrıntıyı ağabeyine aktarmaya devam ederken artık ortaya çıkmasını da ister. Betül ise, Onur’un kızı Özge’yi ortaya çıkarma peşindedir. Onur’da Lale’de doğum günü partisinde hayatlarındaki en büyük sürprizle karşılaşacaklarından habersizlerdir. 

14-09-2017
Yazar Hakkında
Yorumlar
Etiketler