Okan Bayülgen’den yeni program müjdesi!

Okan Bayülgen’den yeni program müjdesi!
Ekranların yaramaz çocuğu Okan Bayülgen’den yeni program müjdesi geldi. Günlük yayınlanacak programın adı ve formatı nedir, hangi kanalda yayınlanacak?

Ekranların yaramaz çocuğu Okan Bayülgen’den yeni program müjdesi geldi. Yaptığı talk showlarla hatırı sayılır bir kitleye hitap eden Bayülgen’in yapacağı program, hayranları tarafından merak ediliyor. Günlük yayınlanacak programın adı ve formatı nedir, hangi kanalda yayınlanacak? Şimdi detaylar

Okan Bayülgen’den yeni program müjdesi!

Zaga, Herkes Bunu Konuşuyor gibi talk showlarla televizyon dünyasında kendi çizgisini oluşturan Okan Bayülgen yepyeni bir programa başlıyor. Okan Bayülgen ile Uykusuzlar Kulübü, 6 Nisan Pazartesi gününden itibaren yeni formatıyla hafta içi her gün yayınlanacak. Canlı yayınlanacak program saat 01.00'de tv100 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Karantinaya İlaç: Uykusuzlar Kulübü

Daha önceden de yine tv100 ekranlarında Muhabbet Kralı ve Uykusuzlar Kulübü programlarını yapan Okan Bayülgen coronavirüse karşı kendince bir çözüm üretti. Evlerine tıkılıp kalan ve can sıkıntısından uyuyamayan seyircileri için yepyeni bir formatla izleyicilerin karşısına çıkacak. Canlı ve hafta içi her gün saat 01.00’de yayınlanacak programda Bayülgen uyuyamayan izleyicilerine kitap ve masal okuyacak. Fısıltı gazetesinden öğrendiğimize göre sanatçının başka sürprizleri de olacak. Canlitv platformu olarak Bayülgen’e başarılar diliyoruz.

Okan Bayülgen Kimdir?

1964 İstanbul doğumlu Okan Bayülgen meşhur alim Elmalılı Muhammed Hamdi Yazır'ın torunudur. Galatasaray Lisesi'nde okurken okuldaki öğrenci kulüplerinden müzik, edebiyat, folklor gibi kollarda etkin oldu. Çelişkili ruh dünyası daha o yıllarda ortaya çıkmıştı. Çünkü bir sene iftiharla geçtiği okulunda diğer sene sınıfta kaldı. Liseden sonra fotoğraf eğitimi almak için Fransa'ya giden Bayülgen,  Tours Üniversitesi Hukuk ve Ekonomik Bilimler Fakültesi'nde hukuk ve ekonomi okudu. Türkiye'ye dönerek Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuar Bölümünden mezun oldu. Daha sonra aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Fakültesi'nde mastır yaptı. Devlet Tiyatroları'ndaki en genç yönetmen olarak 1989-1994 yılları arasında çeşitli oyunlar yöneten Okan Bayülgen, 1991'de Kent FM'de Son Saatler adlı bir programla radyoculuğa başladı. Radyolarda haber spikerliği ve programcılık yapan Bayülgen Radyo Contact'ta ve Kiss FM'de Okan Bayülgen On Air programlarını sundu. Herkes onu ATV ekranlarında gece yarısında yayına başlayan Gece Kuşu adlı programıyla tanıdı. Ardından tam da kişiliğini yansıtan Televizyon Çocuğu’na başladı. Kanal D'de yayınladığı Zaga, farklı program anlayışıyla Türk televizyon hayatındaki uzun soluklu, yeni bir anlayışın ürünü ve özgün bir program olarak dikkat çekti.  Sonra benzer programlar birbirini takip etti.

Tv programları

Gece Kuşu

Televizyon Çocuğu

Zaga

Herkes Bunu Konuşuyor

Televizyon Makinası

 

Dizi ve Filmleri

İstanbul Kanatlarımın Altında (film)

Ağır Roman (film)

Komiser Şekspir (film)

Utanmaz Adam (tv dizisi)

Size Baba Diyebilir Miyim? (tv dizisi)

Shrek serisi (seslendirme)

Garfield (seslendirme)

06-04-2020
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. 7 Coğrafi Bölgenin 6’sında 22 yıl öğret .. devamı.. mail
Yorumlar