Ömer dizisine Şef Özgür geliyor

Ömer dizisine Şef Özgür geliyor
Star Tv ekranlarında yeni başlayan dizilerden olan ve pazartesi akşamları ekrana gelen Ömer dizisinin kadrosuna başarılı oyuncu Yılmaz Kunt dahil oldu.

Star Tv ekranlarında yeni başlayan ve seyircinin ilgiyle izlediği dizilerden olan Ömer her geçen gün seyircisini artırıyor. Yabancı bir diziden uyarlanan ve OGM Pictures tarafından hazırlanan dizi kanalın iddialı ve sevilen dizileri arasında yer alıyor. Kadrosunda ünlü isimlerin yer aldığı dizide dram aile ve aşk konuları ele alınıyor. Bir cami imamının müezzin oğlunun kendisinden yaşça büyük bir kadınla olan aşkını ve çevresinin buna verdiği tepkileri anlatan dizinin kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Yönetmen koltuğunda Cem Karcı’nın yer aldığı ve senaryosunu Gülizar Irmak’ın kaleme aldığı Ömer dizisinin kadrosuna son olarak Özgür Şef karakteri olarak genç ve başarılı oyuncu Yılmaz Kunt dahil oluyor. Pazartesi akşamları ekrana gelen ve yeni başlayan uyarlama dizilerden olan Ömer’in ilgiyle izlenen hikayesi seyircinin şu ana kadar ilgisini çekmeyi başardı.

Yılmaz Kunt Ömer Dizisinde

OGM Pictures tarafından hazırlanan ve İsrail yapımı Shitsel adlı diziden uyarlanan Ömer dizisi pazartesi akşamları Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Kadrosunda Barış Falay, Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Merve Dizdar, Simay Barlas, Tayanç Ayaydın, Gülçin Kültür Şahin, Serpil Gül, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Muharrem Türkseven, Zerrin Sümer ve Melike Güner’in rol aldığı diziye başarılı ve genç oyuncu Yılmaz Kunt dahil oldu. Dizinin ilgiyle izlenen hikayesinin oyuncu kadrosuna Şef Özgür olarak dahil olan oyuncu dizinin hikayesinde yeni bir açılım yaşanmasını sağlayacak. Sete çıkarak çekimlere başlayan oyuncunun önümüzdeki bölümde seyirciyle buluşması ve renkli karakteriyle diziye yeni bir soluk katması bekleniyor.

Yılmaz Kunt Kimdir?

Bugüne kadar pek çok yapımda yer alan ünlü ve genç oyuncu Yılmaz Kunt 19 Kasım 1994 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından 2015 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında birinci seçilmiştir. Daha sonra manken ve model olarak sektörde çalışmaya başlayan oyuncu aldığı eğitimlerin ardından oyunculuğa başlamıştır. Yılmaz Kunt’un yer aldığı yapımlar arasında, Gülümse Yeter, Bahtiyar Ölmez, Afili Aşk, Kırmızı Oda, Baş Belası, Baba ve Sadece Arkadaşız yer almaktadır.

27-03-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar