Onur Buldu Yeni Dizisi ‘Sizi Dinliyorum’ Konusu Ne? Ne Zaman Nerede Yayınlanacak?

Onur Buldu Yeni Dizisi ‘Sizi Dinliyorum’ Konusu Ne? Ne Zaman Nerede Yayınlanacak?
Güldür Güldür’ün Bilal’i Onur Buldu yeni bir diziye başlıyor. Onur Buldu ‘Sizi Dinliyorum’ dizisinin konusu ne? Dizi nerede? Ne zaman yayınlanacak? İşte merak edilenler…

Güldür Güldür programı ile tanınan ve Bilal karakteri ile sevilen oyuncu Onur Buldu yeni bir diziye başlıyor. Dizisi ile ilgili merak edilenler haberimizde detaylı şekilde yer alacak… Öncelikle Onur buldu hakkında bilgi verecek olursak, ebe bir anne ile öğretmen bir babanın evladı olarak 4 Ağustos 1982 tarihinde İzmir Bergama’da dünyaya geldi. Aslen Malazgirt Tuncelili olan aile, meslekleri sebebi ile tayinle farklı illerde yaşadı o yüzden İzmir’de dünyaya gelen Onur Buldu, daha sonra İzmir Menemen’de büyüdü. Üniversiteyi de yaşadığı şehir İzmir’de Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümünde tamamladı. Tiyatroya Üniversite yıllarında başladı ve İzmir Devlet Tiyatrosu’na bir süre görev aldı. Ayrıca Keşanlı Ali Destanı oyununda oynadı. Bir süre sonra İstanbul’a yerleşen oyuncu, birçok dizi ve sinema yapımında rol aldı. 2013 yılından itibaren BKM yapım şirketinin üstlendiği Ali Sunal’ın sunduğu ilk sezonu Fox TV ekranlarında yayınlanan daha sonraki sezonları Show TV de hala devam eden Güldür Güldür’de ‘Bilal’ karakteri ile rol aldı. Başarılı program 9 sezondur ekranlarda sevilerek izlenirken, Onur Buldu’nun karakteri de izleyici tarafından çok sevildi bu rolü ile tanınan ve çok beğenilen oyuncu 27 Nisan 2020’de Duygu Kozoğlu ile evlendi. Çiftin 20 Haziran 2022 tarihinde bebekleri dünyaya geldi. Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı’nın açıklaması ile yeni bir diziye başladığını ve kendi kanalı için anlaştığını duyurdu. Onur Buldu’nun yeni dizisi Sizi Dinliyorum’ konusu ne? Nerede, Ne zaman yayınlanacak? İşte merak edilenler…

 

Onur Buldu ‘Sizi Dinliyorum’ Konusu Ne?

Onur Buldu’nun 5 farklı karaktere hayat verdiği Sizi Dinliyorum’un konusu, her bölümde 5 farklı çift ve birçok konuk oyuncu yer alıyor. Onur Buldu ve canlandırdığı karakterleri, Sizi Dinliyorum’da eşsiz bir ilişki terapisi deneyimi sunuyor.

Sizi Dinliyorum Tanıtım Fragmanı

25 Film’in yapımını üstlendiği ve başrolünde Onur Buldu’nun yer aldığı ‘Sizi Dinliyorum’ da, birbirinden farklı birçok karakter izleyici ile buluşacak.

Kahkahanın bir an olsun eksik olmayacağı dizide birçok ünlü oyuncu da Onur Buldu’ya eşlik edecek. İlk bölüm konuğu Ayşenil Şamlıoğlu oldu.

Güldür Güldür Show ve Eyvah Düşüyorum yarışma programının yanı sıra Bayi Toplantısı, Cici Babam, Yok Artık 2 gibi filmlerde yer alan başarılı oyuncu Onur Buldu, Exxen’de yayınlanacak olan ‘Sizi Dinliyorum’ adlı dizinin başrolünde yer alıyor.

Onur Buldu ‘Sizi Dinliyorum’ Nerede, Ne Zaman Başlayacak?

Geçtiğimiz günlerde Survivor 2022 All Star’ın final gecesine konuk olan Onur Buldu, Acun Ilıcalı’nın açıklaması ile duyuruldu. Acun Ilıcalı, aramızda Onur Buldu var ve sürpriz bir projeyle geliyor dedi. Onur Buldu Acun Ilıcalı’nın dijital kanalı Exxen ile anlaşmış. Aramıza geldiği için bizi kabul ettiği için kendisine teşekkür ederiz diyen Acun Ilıcalı, Onur Buldu’nun ‘Sizi Dinliyorum’ dizisinin Exxen’de yayınlanacağı bilgisini verdi ve ilk kez dizinin tanıtım fragmanını yayınladı.

İzleyenlerin de ilgisini çeken tanıtım fragmanı çok beğenildi. Eğlenceli olacağını hissettiren ‘Sizi Dinliyorum’ dizisi ilginç bir konusu ile ve Onur Buldu’nun 5 farklı karaker ile izleyici ile buluşacak.

Sizi Dinliyorum Dizisi Afişi

 

Afişi ve tanıtım fragmanı yayınlanan dizinin Acunn.com da ve sosyal platformlarda duyurusu yapıldı. Onur Buldu’nun başrolünde yer alacağı Exxen’in yeni dizisi ‘Sizi Dinliyorum’ yakında Exxen’de!

02-07-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Üniversi .. devamı.. mail
Yorumlar