Öykü Gürman Evleniyor

Öykü Gürman Evleniyor
Oyunculuk ve şarkıcılık yapan ünlü isim Öykü Gürman beş yıldır aşk yaşadığı Fatih İçmeli’den Paris’te Eyfel Kulesi önünde evlilik teklifi aldı.

Magazin dünyasında yer alan bir haber bugün bu tür haberleri takip edenlerin dikkatini çekmeyi başardı. Müzik ve oyuncu sektöründe kendisine başarılı bir yer edinen ve dizilerde rol alan ve sahnelerde seslendirdiği şarkılarla izleyicilerinin kulak pasını silen başarılı ve ünlü isim Öykü Gürman’ın evlilik hazırlıklarına başladığı öğrenildi. Ünlü isim Öykü Gürman’ın konser vermek için gittiği Paris’te beş yıldır birlikte yaşadığı Fatih İçmeli’den evlilik teklifi aldığı öğrenildi. Fatih İçmeli’in sürpriz bir şekilde Paris’te bulunan Eyfel Kulesi’nin önünde yaptığı evlilik teklifini ünlü ismin kabul ettiği öğrenildi. Beş yıldır aşk yaşayan çiftten gelen bu haberler magazin basını ve sosyal medyada geniş şekilde yer alırken ünlü ismin takipçileri bu haber karşısında sosyal medyadan Öykü Gürman’ı tebrik yağmuruna tuttu.

Aşk Şehrinde Evlilik Teklifi

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Öykü Gürman evleniyor. 39 yaşında bulunan ünlü isim konser vermek için gittiği Paris’te sevgilisi Fatih İçmeli’den Eyfel Kulesi’nin önünde evlilik teklifi aldı. Teklife evet cevabını veren Öykü Gürman’ın oldukça mutlu olduğu öğrenildi. Öykü Gürman sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda o anları paylaştı. Öykü Gürman paylaşımında “Paris… Uçup giden yaşamla mutluluktan uçarak geceye konduk. Beklemediğim bir an. Yine her şey birdenbire en çok sevdiğim doğallıkta ve akışta aşka dönüştü. Evet dedim” ifadelerini kullandı. Paylaşım sonrasında ünlü isme sevenleri ve takipçilerinden yoğun bir şekilde tebrik mesajı geldi.

Çocuğumla Ben İlgilenmek İsterim

Ünlü isim Öykü Gürman şarkıcılığın yanı sıra dizilerde ve filmlerde de rol alıyor. Sen Anlat Karadeniz’de canlandırdığı karakterle herkesin beğenisini kazanan ünlü isim daha önce yaptığı bir açıklamada anne olmakla ilgili düşüncelerini dile getirmişti. Öykü Gürman açıklamasında “erken yaşlarda anne olmak isterdim. Bu pişmanlık değil de kader, kısmet diyelim. Hala geç değil biliyorum. Mükemmelliyetçiyim ve çocuğum olursa onunla bire bir ben ilgilenmek isterim. Bir süre işe ara veririm. İnşallah Allah nasip eder” ifadelerini kullanmıştı. 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelen ünlü isim Akdeniz ve Arap müziğini harmanlayarak seslendiren bir şarkıcı olarak dikkatleri çekiyor.

14-01-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar