Yavuz Bingöl’ün Acı Günü

Ünlü türkücü Yavuz Bingöl’ün halk ozanı olan ve bugüne kadar pek çok esere imza atan annesi Şahsenem bacı 79 yaşında hayatını kaybetti.

Ünlü Şarkıcı Bodrum'da Sera Kurdu

Şehrin gürültüsü ve karmaşasından kaçan birçok ünlü isim kırsalda yaşamaya ve ekip biçmeye başladı. Bu ünlülerden biri de Özgün Müziğin ünlü ismi Ekin Akkaş.

Gönül Yazar Kaza Sonucu Sol Gözünü Kaybetti

Ünlü şarkıcı Gönül Yazar evinde geçirdiği talihsiz bir kaza sonrasında sol gözünü tamamen kaybetti. Ünlü isim sağ gözünden de ameliyat oldu.

Ünlü Şarkıcı Niran Ünsal Acil Ameliyata Alındı

Geçtiğimiz sene böbreklerinden ameliyat olan ünlü şarkıcı Niran Ünsal bu seferde acil olarak safra kesesinden ameliyata alındı.

Özkan Uğur'un Kanser Hastalığı Yeniden Ortaya Çıktı

Şarkıları ve filmleriyle ülkenin en ünlü isimlerinden biri olan 68 yaşındaki Özkan Uğur iki kez yendiği kansere bir kez daha yakalandı.

Keremcem 100 Bin Takipçi Kaybedince Açıklama Yaptı

Müzik ve dizi dünyasının ünlü isimlerinden olan Keremcem sosyal medya hesabından 100 bin takipçi kaybettiğini açıkladı ve sitemde bulundu.

Ünlü Şarkıcı İtiraf Etti: Korkunç Bir Evlilikti

Bir zamanların ünlü şarkıcısı Hamiyet katıldığı bir programda babasının intihar ettiğinden yaptığı iki evlilikteki hatalarına kadar pek çok bilinmeyenini anlattı.

Ece Binay Sessizliğini Bozdu

Geçtiğimiz gün Mahsun Kırmızıgül ile olan evliliğini boşanmayla bitiren Ece Binay’dan hakkında çıkan iddialara cevap geldi.

Koray Candemir'in Annesi 9. Kattan Düştü

Ünlü şarkıcı Koray Candemir bugün hayatının en acı günlerinden birini yaşadı. Ünlü ismin annesi Solmaz Candemir evinin bulunduğu 9. kattan düşerek hayatını kaybetti. 

Ünlü Sanatçı Yıldız Tilbe'ye Ceza Talebi

Sokak hayvanları ile ilgili bir paylaşımı sebebiyle yoğun şekilde eleştirilen Yıldız Tilbe hakkında savcılığa yapılan suç duyuruları devam ediyor.

Şarkıcı Rober Hatemo’nın Büyük Acısı

Müzik dünyasının sevilen ve önemli isimlerinden biri olan şarkıcı Rober Hatemo babası Şahin Hatemo’nun acısıyla sarsıldı.

Tarık Mengüç Neresini Sigortalattı?

Roman havalarıyla tanınan ve kendine has bir kitlesi olan ünlü şarkıcı Tarık Mengüç öyle bir yerini sigortalattı ki herkes şaştı kaldı.

Ufuk Yıldırım 4. Kez Evlendi

90’lı yılların efsane şarkıcılarından olan ve şimdilerde 51 yaşında bulunan şarkıcı Ufuk Yıldırım 4. Kez nikah masasına oturdu ve evet dedi.

Ünlü Şarkıcı Özgün ve Eşinden Anlamlı Bağış

Ünlü şarkıcılardan Özgün Uğurlu ve eşi Nida Uğurlu Down Sendromlu çocukları Ediz’in doğum günü dolayısıyla Down sendromlular için anlamlı bir kampanya başlattı.

Şarkıcı Kader Hastaneye Kaldırıldı

90’lı yılların ünlü şarkıcılarından biri olan ve Adamım şarkısıyla ünlenen ve dillerden düşmeyen şarkıcı Kader hastaneye kaldırıldı.

Petek Dinçöz Boşandı

Bir zamanlar müzik dünyasında ve sahnelerde fırtına gibi esen şarkıcısı Petek Dinçöz ile eşi Serkan Kodaloğlu evliliklerini bitirme kararı aldı.

Şarkıcı Bergen’in doktoru yıllar sonra konuştu

'Acıların kadını' şarkıcı Bergen'in hayatı beyazperdeye yansıtıldı. Halis Serbest tarafından kezzap atılması sonucu gözünü kaybetti Tedavisini yapan doktoru 40 yıl sonra konuştu

Yıldız Tilbe’den Hayvan Severlere Sert Tepti

Sokak köpekleriyle ilgili sözleri dolayısıyla ünlüler ve hayvan severler tarafından sert bir şekilde eleştirilen Yıldız Tilbe kendini eleştirenlere sert tepki gösterdi.

Aşkın Nur Yengi’nin Acı Günü

Müzik dünyasının ünlü isimlerinden biri olan ve 90’lı yıllara damgasını vuran Aşkın Nur Yengi annesi Samime Yengi’yi kaybetti.

Ünlü İsim Merve Özbey’den Mutlu Haber

Ünlü şarkıcı Merve Özbey 2021 yılında ilk bebeği Elif Özüm’ü kucağına almıştı. Kenan Koçak ile evli olan Merve Özbey’in yeni bir bebek beklediği öğrenildi.