Gülşen’den Kıyafet Açıklaması

Sahnede giydiği kostümle eleştirilerin odağında olan şarkıcı Gülşen sonunda suskunluğunu bozdu. Şarkıcı Gülşen manifesto gibi bir açıklama yaptı.

Öykü Gürman Evleniyor

Oyunculuk ve şarkıcılık yapan ünlü isim Öykü Gürman beş yıldır aşk yaşadığı Fatih İçmeli’den Paris’te Eyfel Kulesi önünde evlilik teklifi aldı.

Çelik Yıllar Sonra İtiraf Etti: "Keşke İzel-Çelik-Ercan Hiç Ayrılmasaydık"

Ünlü şarkıcı Çelik, 90’lı yıllarda kendisinin de bulunduğu ‘İzel, Çelik, Ercan’ pop müzik grubunun dağılmasıyla ilgili yıllar sonra itirafta bulundu: ‘Keşke biz hiç ayrılmasaydık’

Ünlü Sanatçı Mine Koşan’dan Kötü Haber

Ünlü şarkıcı Mine Koşan’dan sevenlerine kötü haber geldi. 4 Aralıkta vereceği konserle sevenleriyle buluşacak olan ünlü isme zatürre başlangıcı teşhisi kondu.

Köy Hayatı Yaşamaya Başlayan Göksel İstanbul’a Geri Döndü

Pandemi sebebiyle özellikle ünlüler arasında popüler olan şehirden köye gidişlerde tersine dönüş başladı. Ünlü şarkıcı Göksel yeniden İstanbul'a döndü

Nazan Öncel Üvey Oğluyla Barıştı

Ünlü şarkıcı, besteci ve söz yazarı Nazan Öncel ile üvey oğlu arasındaki miras davası sulh yoluyla çözüldü ve taraflar barıştı.

Ünlü Şarkıcı Gülşen 1,5 Milyon Dolara Ev Aldı

Sahnelerin en cesur isimlerinden olan Şarkıcı Gülşen 1 + 1 dairesini satarak 180 metrekarelik bir ev aldı. Ünlü şarkıcı bu ev için 1,5 milyon dolar ödedi.

Tarkan’ın Annesi Ameliyat Oldu

Ünlü şarkıcı Tarkan iki yılın ardından Türkiye’ye dönmüş ve yeni albüm hazırlıklarına başlamıştı. Bu arada ünlü ismin annesi Neşe Tevetoğlu geçtiğimiz gün ameliyat oldu.

Ünlü Şarkıcı Ercan Turgut Hayatını Kaybetti

Bir döneme damgasını vuran ünlü şarkıcılardan Ercan Turgut bugün uzun süredir mücadele ettiği kanser hastalığı sebebiyle hayata veda etti.

Kibariye’nin Kuaför Krizi Büyüdü

Ünlü şarkıcı Kibariye’nin geçtiğimiz aylarda bir kuaförde ücret ödeme – ödememe iddiaları ile ilgili gelişmeler devam ediyor.

Ünlü Şarkıcı Kibariye İsyan Etti

Sahnelerin başarılı şarkıcılarından Kibariye geçtiğimiz günlerde aleyhinde çıkan iddialara sert çıktı. Ünlü isim ilk kez iddialara cevap verdi.

İrem Derici'den Estetik Açıklaması

Ünlü şarkıcı İrem Derici Ankara’da verdiği konserde sevenleriyle buluştu. Sahneden seyircisine keyifli anlar yaşatan ünlü isim birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı.

Aleyna Tilki’den Cinsel Taciz Açıklaması

Genç ve ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’den cinsel istismar ve tacizle ile ilgili çarpıcı açıklamalar geldive açıklamalar magazin basını ve sosyal medyada gündem oldu.

Oğuzhan Koç Konserinde İzdiham

Cumhuriyet’in 98. Yıl kutlamaları sebebiyle İstanbul Zeytinburnu Belediyesi’nin verdiği konsere ünlü isim Oğuzhan Koç katıldı ve coşkulu bir konser verdi.

Şarkıcı Linet ile Bülent Serttaş arasındaki gerilim sürüyor

Şarkıcı Linet, gerek seslendirdiği şarkılar gerekse yaptığı açıklamalarla gündem oluyor. Davet edildiği programda Bülent Serttaş'ın yer aldığını gören Linet, programı terk etti

Ünlü İsim Emre Altuğ Setlere Dönüyor

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ yeniden setlere ve ekranlara dönüyor. Ünlü isim Tv 8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda’nın kadrosuna dahil oldu.

Aslı Şen’den Ünlü Şarkıcı Linet’e Tepki

Magazin basınında bugün yayınlanan bir haber bir anda tüm gözlerin magazin, sosyete ve cemiyet dünyasına çevrilmesine sebep oldu.

Rap Şarkıcısı Murda’nın Hapsi İsteniyor

Geçtiğimiz günlerde havalimanında gözaltına alınan ve ancak daha sonra adli kontrol şatıyla serbest bırakılan Rap şarkıcısı Murda için kötü haber geldi.

Şarkıcı Linet ''asker kaçağı'' çıktı!

Ülkemizin musevi kökenli şarkıcılarından biri olan Linet, kadınların da mecburi askerlik hizmeti yaptığı İsrail'den ülkemize gelenlerden biri. Şarkıcı nasıl kaçak olduğunu anlattı

Ebru Gündeş’in Şaşırtan Ev Kuralları

Magazin dünyasının ünlü isimlerinin ev halleri sık sık haber konusu olur. Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’in ev kurallarıyla ilgili haberde magazin basında ve sosyal medyada gündem oldu.