Mustafa Ceceli ve Eşinden Takdir Toplayan Davranış

Ünlü Şarkıcı Mustafa Ceceli ve eşi Selin İmer’den örnek davranış. Çift deprem bölgesinde zor durumda kalan hayvanlar için harekete geçti.

Serdar Ortaç’ın kardeşi son yolculuğuna uğurlandı

Müzik dünyasının sevilen ve başarılı isimlerinden biri olan serdar Ortaç yaklaşık bir yıldır tedavi gören kardeşi Serkan Ortaç’ın acı kaybıyla sarsıldı.

Fettah Can'ın anne acısı

Ünlü şarkıcı Fettah Can sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla annesini kaybettiğini duyurdu. Ünlü isme taziyeler peş peşe geldi.

Ünlü şarkıcı Safiye Soyman ameliyat oldu

Magazin dünyasının önde gelen isimlerinden olan ve pozitif enerjisi ile dikkatleri çeken ünlü şarkıcı Safiye Soyman ameliyat oldu.

Tuğba Özay Babasını Kaybetti

Ünlü isim Tuğba Özay’ın babası Şair İlhan Özay dün 68 yaşında KOAH hastalığı sebebiyle kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Ünlü Sanatçı Gökhan Özen Kalp Krizi Geçirdi

Genç neslin çok sevdiği şarkıcılardan olan ve 2000’li yıllara damgasını vuran şarkıcı Gökhan Özen kalp krizi geçirdi. Gökhan Özen'in durumu nasıl?

Şarkıcı Zeynep Bastik'in omurgası kırıldı

Son dönemin gözde şarkıcılarından gençlerin sevgilisi olan Zeynep Bastık’tan sevenlerine kötü haber geldi. Ünlü ismin omurgasının kırıldığı öğrenildi.

Hadise ile Seren Serengil birbirine girdi

Magazin programı sunan Seren Serengil bir süredir kavgalı olduğu şarkıcı Hadise ile bir kez daha birbirine girdi Hadise’nin makyajsız pozlarına yaptığı yorumla Hadise’yi kızdırdı

Gülşen kendini savundu Sadece şakaydı

Aylardır ülke gündemini işgal eden Gülşen mahkemede kendni savundu İstanbul'da görülen davada her şeyn bir şaka olduğunu söyleyen ve özür dileyen Gülşen'in savunması haberimizde

Bergen filminin yayınlanacağı platform ve yayın tarihi belli oldu

arah Zeynep Abdullah, Tilbe Saran ve Erdal Beşikçioğlu'nun başrolünü paylaştığı Bergen filmi 7 Ekim Cuma günü Amazon Prime Video kütüphanesine ekleniyor

Şarkıcı Gülşen Tutuklandı

Ünlü şarkıcı Gülşen konserinde imam hatiplilere yönelik olduğu iddia edilen konuşmaları sebebiyle çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak hapse gönderildi.

Zeynep Bastık ile Tolga Akış Boşandı

Bir yıl önce evlenen ünlü şarkıcı Zeynep Bastık ve eşi Tolga Akış bir yılın sonunda anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.

Yavuz Bingöl’ün Acı Günü

Ünlü türkücü Yavuz Bingöl’ün halk ozanı olan ve bugüne kadar pek çok esere imza atan annesi Şahsenem bacı 79 yaşında hayatını kaybetti.

Ünlü Şarkıcı Bodrum'da Sera Kurdu

Şehrin gürültüsü ve karmaşasından kaçan birçok ünlü isim kırsalda yaşamaya ve ekip biçmeye başladı. Bu ünlülerden biri de Özgün Müziğin ünlü ismi Ekin Akkaş.

Gönül Yazar Kaza Sonucu Sol Gözünü Kaybetti

Ünlü şarkıcı Gönül Yazar evinde geçirdiği talihsiz bir kaza sonrasında sol gözünü tamamen kaybetti. Ünlü isim sağ gözünden de ameliyat oldu.

Ünlü Şarkıcı Niran Ünsal Acil Ameliyata Alındı

Geçtiğimiz sene böbreklerinden ameliyat olan ünlü şarkıcı Niran Ünsal bu seferde acil olarak safra kesesinden ameliyata alındı.

Özkan Uğur'un Kanser Hastalığı Yeniden Ortaya Çıktı

Şarkıları ve filmleriyle ülkenin en ünlü isimlerinden biri olan 68 yaşındaki Özkan Uğur iki kez yendiği kansere bir kez daha yakalandı.

Keremcem 100 Bin Takipçi Kaybedince Açıklama Yaptı

Müzik ve dizi dünyasının ünlü isimlerinden olan Keremcem sosyal medya hesabından 100 bin takipçi kaybettiğini açıkladı ve sitemde bulundu.

Ünlü Şarkıcı İtiraf Etti: Korkunç Bir Evlilikti

Bir zamanların ünlü şarkıcısı Hamiyet katıldığı bir programda babasının intihar ettiğinden yaptığı iki evlilikteki hatalarına kadar pek çok bilinmeyenini anlattı.

Ece Binay Sessizliğini Bozdu

Geçtiğimiz gün Mahsun Kırmızıgül ile olan evliliğini boşanmayla bitiren Ece Binay’dan hakkında çıkan iddialara cevap geldi.