Oyuncu İlker Aksum Evlendi

Oyuncu İlker Aksum Evlendi
Magazin dünyasında bugünlerde evlilik haberleri çoğalmaya başladı. Ünlü oyuncu İlker Aksum ile Dilay Ekmekçioğlu dünya evine girdi.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte magazin dünyasında haberler daha çok evlilik, nişan ve tatil odaklı olmaya başladı. Ünlü isimler karar verdikleri evliliklerini yaz aylarının güzel günlerinde gerçekleştirmek için harekete geçti. Dizi ve film dünyasında birçok başarılı projede yer alan ünlü oyuncu İlker Aksum’da yaklaşık iki yıldır birlikte olduğu nefes koçu ve tiyatrocu Dilay Ekmekçioğlu ile nikah masasına oturarak kendisini evliler dünyasına katan imzayı attı ve dünya evine girdi. Geçtiğimiz aylarda evlilik için karar alan çiftin nikahları İstanbul Şişli’de bulunan Harbiye Orduevi’nde kıyıldı. Ünlü oyuncu ve birlikte olduğu Dilay Ekmekçioğlu nikah sırasında oldukça heyecanlı anlar yaşadı. Arkadaş ortamında tanışan ve daha sonra birlikte olmaya başlayan çiftin sevenleri bugünde çifti yalnız bırakmadı. Sosyal medya hesabı üzerinden de pek çok tebrik alan İlker Aksum’un mutluluğu fotoğraflara da yansıdı.

Evlendiler

Yaklaşık iki yıl önce bir arkadaş ortamında tanışan ve daha sonra birlikte olmaya başlayan oyuncu İlker Aksum ile tiyatrocu Dilay Ekmekçioğlu sonunda muratlarına erdi. Aynı zamanda İlker Aksum’un nefes koçu da olan Dilay Ekmekçioğlu ile İlker Aksum önceki gün Harbiye Orduevi’nde düzenlenen nikah töreniyle dünya evine girdi. Çiftin yakınlarının ve arkadaşlarının katıldığı nikah töreninde çiftin heyecanlı oldukları gözlendi. Yaz aylarında evlenmeye karar veren çift bu kararı birkaç ay önce almıştı. Çiftin sevenleri nikah sonrasında sosyal medya hesapları üzerinden İlker Aksum’u ve Dilay Ekmekçioğlu’nu tebrik etti.

İlker Aksum Kimdir?

Türk dizi ve film sektörünün ünlü ve başarılı oyuncuları arasında yer alan ve bugüne kadar pek çok projede yer alan ünlü oyuncu İlker Aksum 23 Mayıs 1971 yılında Isparta’da dünyaya gelmiştir. İlker Aksum ilk, orta ve lise eğitimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun olmuştur. Okuldan mezun olduktan sonra tiyatro oyunlarında yer almaya başlayan oyuncu daha sonra dizi ve film setlerinde yer almaya başlamıştır. Oyuncu bugüne kadar, Şahsiyet, Yangın Günleri, Başım Belada, Nefes: Yer Eksi İki, Demir Kadın: Neslican, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Azizler, Ramo, 7. Koğuştaki Mucize, Her Şey Seninle Güzel, Poyraz Karayel, Yeşil Deniz ve Tatar Ramazan yer almaktadır.

18-06-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar