Oyuncu Memili Kardeşler Rakip Dizilerde!

Oyuncu Memili Kardeşler Rakip Dizilerde!
Seyirci pazartesi günleri Çukur ve Yasak Elma’da rol alan iki kardeşi seyredecek. Necip Memili ve Bahtiyar Memili rakip dizilerde karşı karşıya geliyorlar.

Televizyonlar için haftanın ilk günü olan pazartesi günü çok önemlidir. Haftaya iyi başlamak ve iyi sonuçlar almak için kanallar genellikle en güçlü yapımlarını bu güne koyarlar ve rakip yapımlarla kafa kafaya çarpışırlar. Bu yarıştan en iyi hikayesi olan, en güçlü kadrosu ve en etkili senaryosu olan taraf kazanır. Son yıllarda Show Tv ve Fox Tv arasında pazartesi günleri kıran kırana bir rekabetle geçiyor. Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşan Çukur ile Fox Tv ekranlarında buluşan Yasak elma her pazartesi en iyi olabilmek için kıran kırana bir yarışa giriyorlar. Son üç sezondur bu devamlı böyle sürüp gidiyor. İki güçlü yapım da en iyi sonuçlara ulaşabilmek için her şeyi yapıyor. Son günlerde adeta küllerinden yeniden doğmaya çalışan Yasak Elma kadrosundan ayrılan oyuncuların yerine peş peşe güçlü yeni oyuncularla anlaşmaya başladı ve açıkçası herkesi de derin bir meraka sevk etti. Acaba yasak elma’nın bu yeniden doğuş hikayesi nasıl sonuçlanacak diye? Şimdi ise bambaşka bir yarış başladı iki dizi arasında. İki kardeş oyuncular Necip Memili ve Bahtiyar Memili şimdi ayrı dizilerde aynı gün ve saatte karşı karşıya geliyorlar. Bu yarışı Necip Memili’li Çukur mu yoksa Bahtiyar Memili’li Yasak Elma mı kazanacak? İşte bunu zaman gösterecek!

Bahtiyar Memili Yasak Elma’da

Fox Tv’nin başarılı yapımlarından Yasak elma son günlerdeki sürpriz oyuncu transferlerine bir yenisini daha ekledi. Yapım şirketi diziden ayrılan oyuncuların yerine peş peşe güçlü isimlerle anlaşırken dizinin hikayesinin nasıl şekilleneceği ise şimdilik bilinmiyor. Diziye son katılan oyuncu ise rakip dizi Çukur’da rol alan Necip Memili’nin kardeşi bahtiyar Memili oldu. Bahtiyar Memili’nin Yasak Elma’da usta oyuncu Erdal Özyağcılar’ın canlandıracağı Hasan Ali’nin sağ kolu olan Sedai’yi canlandıracak. Seyirci ise şimdiden iki rakip dizideki iki kardeşin neler yapacağını ve hangisinin reytinglerde daha iyi olacağını merak etmeye başladı. Çukur’un Cumali’si mi yoksa Yasak elma’nın Sedai’si mi? Bakalım zaman neler gösterecek?

Bahtiyar Memili Kimdir?

Fox Tv’de ekrana gelen Yasak Elma’nın kadrosuna Sedai karakteriyle dahil olan Bahtiyar Memili bu güne kadar pek çok başarılı yapımda yer almıştır. Özellikle Kehribar adlı yapımda gösterdiği performansla oldukça beğeni toplayan Bahtiyar Memili şu yapımlarda rol almıştır.

-          Yasak Elma

-          Karakomik Filmler (Deli)

-          Karakomik Filmler (Emanet)

-          Kehribar

-          Kaçma Birader

-          Kaçak

14-11-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar