Ozan Güven Yeni Projesinde Kadın oldu! Ozan Güven Taxim’le Geri Dönüyor!

Ozan Güven Yeni Projesinde Kadın oldu! Ozan Güven Taxim’le Geri Dönüyor!
Ünlü oyuncu Ozan Güven uzun bir aradan sonra ‘’El Bar’’ adlı filmden esinlenerek uyarlanan ‘’Taxim’’ adlı tiyatro oyunu için geri dönüyor. Ozan Güven yeni projesinde kadın oluyor.

Ünlü oyuncu Ozan Güven, en son 2020 yılında yayınlanan Babil dizisinde Halit Ergenç, Aslı Enver ve Nur Fettahoğlu ile birlikte başrolde yer almıştı. Oyuncu, eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp ettiği iddialarının ardından rol aldığı diziden çıkartılan ve yeni bir projede yer almayan oyuncu o sıralar magazin gündeminin çok konuşulan ismi olmuştu. Ozan Güven, hakkındaki iddiaların ardından 2020’de İstanbul’u terk etmişti. Güven’in Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı Cunda Adası’na yerleştiği iddia edilmişti. Yaşananların ardından Ekrandan uzun süredir uzak kalan Güven, oyunculuğa Taxim adlı tiyatro oyununda kadın rolüyle geri dönüyor. Sahne alacağı oyununda Ozan Güven’i yeni haliyle görenler bir hayli şaşıracak.

Ozan Güven Kadın Rolünü Oynayacak

‘Taxim Bistro’da yolları kesişen birbirinden farklı on insanı konu edinen oyunda Ozan Güven, kadın rolüyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oyunun afişini sosyal medyada gören kullanıcılar, ‘’Afişte Ozan Güven’i arıyorum, ‘Nerede?’ diye. Çok iyi...’’ ve ‘’Ozan Güven büyük sürpriz oldu’’ şeklinde yorumlarda bulundu.

‘Taxim Bistro’ oyununun afişi


 

‘Takxim Bistro’ Oyunu: 2 Şubat’ta Baba Sahne’de

2017 İspanyol yapımı ‘El Bar’ adlı filmden esinlenerek uyarlanan ‘Taxim’ adlı tiyatro oyunu 2 Şubat Çarşamba günü sahnelenecek. Kadrosunda, Şevket Çoruh, Ozan Güven, Ömür Arpacı, Seçkin Özdemir, Nergis Çorakçı, Mert Asutay, Rüya Demirbulut, Ahmet Balta, Kemal Yazıcı ve Cem Evsen’in yer aldığı oyun, 2 Şubat’ta ‘Baba Sahne’de izleyiciyle buluşacak.

‘Taxim Bistro’da yolları kesişen birbirinden farklı hayatlar... On farklı insan, on farklı kader...

Bir araya gelmesi mümkün ama bir arada yaşaması imkansız olan bu insanların yolları, bir anda beliren ‘hayatta kalma’ kavşağında sınava tabi tutulursa neler olur?

‘Taxim’, sistemin baskıcı düzeni ile kişisel bencilliklerin ve önceliklerin kesiştiği Araf’ın oyunu...

Kara komedinin doruklarından, ölümün kıyısına gelgitler yaşayan bir hikaye.
Herkes yaşamayı hak eder mi? Yaşama hakkı taksim edilebilir mi? İşte bütün sorun bu!

Don Kişot’um Ben İsimli Tiyatro Oyunu 29-30 Ocak’ta

Ozan Güven, uzun bir aradan sonra geçtiğimiz yıl tiyatro sahnesinde hayranlarıyla bir araya gelmişti. Oyuncu, Don Kişot’um Ben isimli tiyatro oyunuyla yeniden hayranlarıyla buluşacak.

Ozan Güven’e Günay Karacaoğlu, Nazlı Tosunoğlu, Ömür Arpacı, Serhan Ernak, Nur Erkul, Dilşad Bozyiğit, Diren Polatoğulları, Enis Aybar, İbrahim Aladağ, Tuğba Eskicioğlu ve Kamran Velicanov’un eşlik ettiği Don Kişot’um Ben oyunu 29 Ocak cumartesi günü saat 20.30’da, 30 Ocak Pazar günü ise saat 16.00’da Baba Sahne’de izleyici ile buluşacak.

Ozan Güven’in Don Kişot karakterine hayat verdiği 2 perdelik oyunda;  Cervantes’in ölümsüz eseri Don Kişot, Bulgakov’ın dönemini yakalayan uyarlaması üzerinde yükselen yepyeni bir metinle bir defa daha düşüyor yollara.

26-01-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Üniversi .. devamı.. mail
Yorumlar