Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu çiftinden şaşırtan evlilik açıklaması

Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu çiftinden şaşırtan evlilik açıklaması
Oyuncu çift Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu tatil dönüşü objektiflere takıldı. Çok yakıştırılan ve sevilen çift, muhabirlerin evlilik sorularına ne cevap verdi?

Fox TV ekranlarında yayınlanan romantik komedi dizisi Kiraz Mevsimi dizisinde tanışan ve birliktelik yaşayan Özge Gürel-Serkan Çayoğlu çifti geçtiğimiz günlerde yurt dışı tatilindeydi. Tatilden dönen ikili önceki gün Yeniköy'de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Gazetecilerin evlilik sorularını cevaplayan Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu neler söyledi?

BİZİM ÖYLE BİR DERDİMİZ YOK

Yeniköy'de yemek çıkışı görüntülenen ve yurt dışı tatillerinin güzel geçtiğini söyleyen ünlü çifte evlilik soruldu. Güzel oyuncu Özge Gürel, “Tatilde sevgilinizden sürpriz bir teklif geldi mi?” sorusuna  "Yok, gelmedi. Bizim öyle bir derdimiz yok" cevabını verdi. Tatile yurtiçinde de devam edeceklerini söyleyen çift çok çalışıp yorulduklarını ve tatili hakettiklerini söyledi. 

Birlikte olduklarından bu yana güzel bir ilişki yürüten ve sevilen çifte ''Evlilik hazırlıkları yapıyor musunuz?'' sorusu soruldu. Ünlü çift Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu ise; “Sürekli söyleniyor ve çıkıyor bu haberler. Biz böyle iyiyiz, teşekkür ederiz.'' cevabını vererek mekandan uzaklaştı.

ÖZGE GÜREL KİMDİR?

5 Şubat 1987 yılında İstanbul'da doğan Özge Gürel Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünü yarıda bırakmış ve oyuncu olmaya karar vermiştir. İlk televizyon deneyimini “Kızım Nerede” dizisindeki Zeynep karakteriyle edinen oyuncu daha sonra “Huzur Sokağı” ve “Muhteşem Yüzyıl” dizilerinde yer almıştır. Medcezir dizisinde Ada rolüne hayat veren güzel oyuncu ilk çıkışını Kiraz Mevsimi'nde başrol oynayarak yapmıştır. Burada partneri olan Serkan Çayoğlu ile 4 yıldır birlikte olan Gürel, geçtiğimiz yaz aylarında yayınlanan Yıldızlar Şahidim ve Dolunay dizilerinde başrol oynamış fakat diziler erken final yapmıştır. Son olarak Muhteşem İkili isimli dizide Kerem Bürsin, İbrahim Çelikkol ve Öykü Karayel ile başrolü paylaşmıştır. 

SERKAN ÇAYOĞLU KİMDİR?

Serkan Çayoğlu, 31 Mayıs 1987 tarihinde Almanya'da doğmuştur. Almanya'da Ekonomi okuyan ve aynı zamanda modellik yapan Çayoğlu oyuncu olmak için Türkiye'ye gelmiştir. Kuzey Güney dizisindeki yan rolüyle televizyon hayatına adım atan oyuncu Kiraz Mevsimi dizisindeki Ayaz karakteriyle sevilmiş ve tanınmaya başlamıştır. Daha sonra Zeytin Tepesi, Hayatımın Aşkı ve Börü gibi yapımlarda yer alan Çayoğlu, kendisi gibi oyuncu Özge Gürel ile birlikteliğini yürütmektedir. Şimdi ise TRT1 ekranlarında yayınlanan Halka dizisinde Ahmet Mümtaz Taylan, Kaan Yıldırım ve Hande Erçel gibi oyuncularla başrolü paylaşmaktadır.

17-06-2019
Yazar Hakkında
Gaye Develi

Gaye Develi

Gaye Develi, 28 Eylül 1999 yılında 17 Ağustos depreminin yıkıcı etkisinden dolayı Gölcük yerine Zonguldak’ta doğmuştur. Daha sonra annes .. devamı.. mail
Yorumlar