Payitaht Abdülhamit 134. Bölüm izle

Payitaht Abdülhamit 134. Bölüm izle
Abdülhamit, Kırım Türkleriin imdadına koşuyor. Planı haber alan Hechler, masonlarla iş birliğine gidiyor. Eşref Aziz, oğlunu bulabilecek mi?

Diriliş, Uyanış, Kutül Emare gibi tarihi dizileriyle izleyicisine milli şuur aşılayan TRT1’in Cuma akşamları yayınlanan tarihi dönem dizisi Payitaht Abdülhamid 134. bölümünde Kırım Türklerini kurtarmak pahasına Rus filosuna izin veriliyor. Abdülhamid ve Osmanlı’nın düşmanı Hechler, Selanik locasıyla iş birliğine gidiyor. Hechler, Abdülhamid’in gizlediği planı ifşa edebilecek mi? Eşref Aziz, kaybolan oğluna ulaşabilecek mi? Hepsi ve daha fazlasının cevabı 15 Ocak Cuma akşamı yayınlanacak payitaht Abdülhamid 134. Yeni bölümde. Şimdi detaylar

Payitaht "Abdülhamid" 134. Bölüm İzle

Yapımcılığını Es Film’in üstlendiği, Emre Konuk ve Serdar Akar’ın yönettiği tarihi dönem dizisi Payitaht Abdülhamit 134. Yeni bölümünde yine aksiyon, gerilim ve hakla batılın mücadelesi var. Bülent İnal, Hakan Boyav, Saygın Soysal, Ezgi Eyüboğlu, Bahadır Yenişehirlioğlu, Vildan Atasever ve İsmail Hakkı’nın başrolleri paylaştığı Payitaht Abdülhamid 134. Son bölümde Kırım Türklerini kurtarmak isteyen Sultan, Rus filosunun boğazdan geçişine izin verir. Ancak uluslararası bir kriz çıkmaması iççin bu geçişin olabildiğince sessiz olmasını ister. Selanik Mason Locasını arkasına alarak gücünü artıran Hechler, planın ifşa olması için çabalar.

Sarayda ortalık karışıyor

Oğlu Ali Osman’ın peşine düşen Eşref Aziz, kaçırılan oğluna ulaşmak için her yolu denemektedir. Sarayda ise Naime ve Aliye yine iş başındadır. Kafayı taktıkları Saliha Sultan’ı saraydan göndermek için Stefano’nun yardımıyla tehlikeli bir plan hazırlarlar. Annesi Bidar Sultan’ın saraydan ayrılışına engel olamayan Naima, Saliha Sultan’ın gitmesi için Stefano’dan yardım ister. Aradığı fırsat eline geçen Stefano kendi tertibini yapar ve başarıya ulaşan tertip sayesinde Abdülhamid hem kızını, hem Saliha Sultan’ı kaybeder. Tüm gelişmeleriyle Patitaht Abdülhamid 134. Son bölümüyle 8 Ocak Cuma akşamı TRT1 ekranlarında. Keyifli seyirler.

Payitaht Abdülhamid son bölümde neler yaşandı?

Masonların peşine Ahmet Nuri’yi takarak mason paşaları tespit etmeye çalışan Abdülhamit, Hechler’de gizli olan ve masonlara büyük darbe vuracak evrakı bulur. Gizli deftere ulaşan Eşref Aziz kayıp oğluna ulaşmak için umutlanır. Hesaplaşmak ve oğlu Ali Osman’ı kurtarmak için Tatavlalı’nın peşine takılır. Sabiha Sultan’ı sarayda istemeyen Naime, yeni bir plan yapar. Annesi Bidar Sultan’ın ağzından babasına mektup yazarak kendisini affetmesi için yalvarır. Kardeşi Aliye’nin bir plan çevirdiğini anlayan Fatma, onu takip eder. Emsal’in verdiği taktiklerle hünkarın gönlüne girmeyi başarır. Bidar Sultan’ın ağzından yazılmış af mektubunu gören Abdülhamid, eşini bağü kazanan Saliha Sultan mutludur.

15-01-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar