Payitaht Abdülhamid 135. bölüm izle

Payitaht Abdülhamid  135. bölüm izle
Payitaht Abdülhamid 135. bölüm izle; Ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Payitaht Abdülhamid yeni bölümüyle bu akşam ekranda olacak.

Osmanlı İmparatorluğu'nun son dönemini konu alan Payitaht Abdülhamid 135. Bölümüyle bu akşam ekranda olacak. Bülent İnal'ın Abdülhamid Han karakterini canlandırdığı sevilen dizi uzun süredir ekranların en çok izlenen yapımı olmaya devam ediyor. Payitaht Abdülhamid  135. bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Payitaht Abdülhamid  135. bölüm canlı izle!

Payitaht Abdülhamid  135. Bölüm canlı izle

TRT 1'de Cuma akşamlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid yeni bölümüyle bu akşam saat 20:00'da ekranda olacak. Usta oyuncu Altan Erkekli'nin de kadrosuna dahil olduğu Payitaht Abdülhamid dizisinde son Osmanlı Padişahı Abdülhamid'in Payitaht'ta yaşadığı son günler anlatılıyor. Uzun süredir ekranda olan dizi güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla her hafta ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Payitaht Abdülhamid  135. bölüm HD canlı izle!

Payitaht Abdülhamid 135. bölümde neler olacak?

Payitaht Abdülhamid dizisi Bülent İnal, Vildan Atasever, Altan Erkekli, Gürkan Uygun gibi isimler başta olmak üzere birçok güçlü oyuncuyu kadrosunda barındırıyor.  Payitaht'ta yaşanan entrika, plan ve oyunları ekrana taşıyan dizide Abdülhamid'in yalnızlığı son günlerde daha da bariz hale geldi. Güç kaybeden Payitaht'ta yalnız kalan Abdülhamid neler yapacak?

Payitaht Abdülhamid 135. bölümde Payitaht'ta kılıçlar çekiliyor

Payitaht Abdülhamid 135. Bölüm izle; Yeni bölümde Abdülhamid Duyun-u Umumiye'ye olan borçları ödeyeceğini söyler fakat bu planı saklı tutar. İngiltere'nin de kozu büyüktür. Ünlü Banker Cassel olarak diziye katılan Altan Erkekli ise artık Payitaht'a sızmayı başarmıştır. Kaşgarlı Nadir Bey büyük bir sürprizle karşılaşcaktır. Eşref Aziz ise şimdiye kadar hiç duymadığı yeni bir örgütle karşılaşır. Stefano Naime ve Aliye'yi kendi tuzağına düşürmüştür. Naime ile Aliye diğer yandan Saliha Sultan'a tuzak kurmakla meguldür. Emsal ise yaşananlar sebebiyle Naime'den şüpheleniyordur ve aradığı delili bulmuştur. Payitaht'ta artık oyunlar farklı oynanacaktır. Merakla beklenen Payitaht Abdülhamid  135. bölüm izlemek için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Payitaht Abdülhamid yeni bölüm bu akşam TRT1'de. İyi seyirler…

22-01-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar