Payitaht Abdülhamid Bülent İnal o bankanın reklam yüzü oldu!

Payitaht Abdülhamid Bülent İnal o bankanın reklam yüzü oldu!
Payitaht Abdülhamid dizisinde başrol oyuncusu olan Bülent İnal bir bankanın reklam yüzü oldu. Sevilen oyuncu İnal, bankanın iletişim çalışmalarında yer alacak. İşte detaylar…

Ünlü oyuncu Bülent İnal yaptığı anlaşma ile VakıfBank'ın yeni dönem reklam yüzü oldu. TRT 1'in sevilen ve uzun soluklu dizilerinden olan Payitaht Abdülhamid'de Osmanlı Padişahı Abdülhamid'i canlandıran İnal, VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih ile kameralar önünde anlaşma imzaladı. VakıfBank'ın sesli ve görüntülü tüm reklam filmlerinde ve reklam çalışmalarında yer alacak Bülent İnal, "Harika işlere imza atacağız" dedi.

Bülent İnal Vakıfbank'la anlaştı!

VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih ve sinema ve tiyatro oyuncusu Bülent İnal basına açık gerçekleştirilen işbirliği imza töreninde açıklamalarda bulundu. VakıfBank'ın merkezinde insan olduğunu dile getiren Üstünsalih, bu duygularının millete aktarılmasında Bülent İnal'ın yer alacağı çalışmaların etkili olacağını belirtti. Üstünsalih, "İşte bu anlamlı duygu ve düşünceyle çıktığımız yolda, yönlerimiz Sayın Bülent İnal’la kesişti. Sayın İnal, toplumsal değerlerimize saygılı, duyarlı, ayrıca son derece de disiplinli bir kişi. Kendisinin VakıfBank markası, kurumu ve stratejisi için çok uygun bir seçim olduğuna inanıyor ve kendisine ‘ailemize hoş geldiniz’ diyorum" ifadelerini kullandı.

İnal Vakıfbank'ın sesi ve yüzü olacak

Bülent İnal'ın her kesimden insan tarafından sevilen bir oyuncu olduğunu belirten VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, "Sayın İnal bizim iç ve dış sesimizi çok güzel şekilde yansıtacak. Bizlerin markamıza karşı hissettiğimiz bağlılığı ve inancı bizimle aynı şekilde hissedip bu ruhu müşterilerimize aksettireceğine yürekten inanıyorum" diye konuştu.

Bülent İnal: Yakında sete çıkacağız

Son dönemde Payitaht Abdülhamid dizisiyle özdeşleşen bir oyuncu olan Bülent İnal da yapılan imza töreninde açıklamalarda bulundu. İnal, "VakıfBank yalnızca finans alanındaki etkin çalışmalarıyla değil, milli değerlerimize gönülden bağlılığı, insan odaklı köklü bakış açısı ve duruşuyla sektöre yön veren çok güçlü bir marka. Dünyaya emsal spor faaliyetlerini ve kültür sanata verdiği büyük önemi de yakından takip ediyorum. İnanıyorum ki, VakıfBank’ı çok güzel bir şekilde temsil edeceğim. Birlikte harika işlere imza atacağız" açıklamsında bulundu. İmza töreninin ardından konuşan İnal VakıfBank reklam filmleri için kısa zamanda sete çıkacaklarını ve iddialı işlere imza atacaklarını söyledi.

29-05-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar