Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz Tv’ye Geri mi Dönüyor?

Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz Tv’ye Geri mi Dönüyor?
Beyaz Tv'nin başarılı programı Beyaz Futbol'un yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı uzaklaştırıldığı Beyaz Tv'ye geri mi dönüyor? Beyaz Futbol ne zaman başlıyor? Detaylar haberimizde!

Beyaz Tv ekranlarının klasik haline gelen programı Beyaz Futbol liglerin yakın zamanda başlayacak olması sebebiyle seyircilerin de merakla beklediği programlardan. Program özellikle sunucu ve yorumcularının yaptığı sert yorumlarla tanınırken zaman zaman da rakiplerine fark atarak atlatma haberler ile gündem olmayı başarmaktadır. Programın çok konuşulan yorumcularından Rasim Ozan Kütahyalı yaptığı sert yorumlarla bilinmektedir. Yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı geçtiğimiz sezon Beyaz Futbol programında kendisine yapılan bir şaka sonrasında şaka yollu Boşnaklar hakkında “ağza alınmayacak” sözler söylemiş ve ardından da programdan ayrılmak zorunda kalmıştı. Yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı’nın yeni yayın dönemiyle birlikte yeniden Beyaz Tv’te döneceği konuşulurken bunun ne derece doğru olduğunu canlıtv takipçileri için araştırdık.

ROK Beyaz Tv’te Geri mi Dönüyor?

Rasim Ozan Kütahyalı kısaca ROK geçtiğimiz sezon Beyza Tv’de yayınlanan sunuculuğunu Ertem Şener’in üstlendiği, Sinan Engin, Ahmet Çakar ve Abdülkerim Durmaz’ın yorumcu olarak katıldığı Beyaz Futbol programında kendisine yapılan bir şaka sonrasında Boşnaklarla ilgili bazı ifadeler kullanmış ve bu da Beyaz Tv yönetimi tarafından affedilmeyerek programdan uzaklaştırılmıştı. Beyaz Futbol’da söylediği sözlerden dolayı mahkemesi de devam eden Rasim Ozan Kütahyalı’nın yeniden Beyaz Tv ve Beyaz Futbola geri döneceği iddia edildi. Gazeteci Çağlar Cilara’nın sosyal medya hesabından paylaştığı bilgiye göre Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz Tv’ye geri dönüyor. Cilara sosyal medya hesabından “Biraz Önce aldığım bilgiye göre Beyaz Tv yönetimi Rasim Ozan Kütahyalı’yı yeni sezonda Beyaz Futbol’a yeniden yorumcu olarak başlatmayı düşünüyor. Hatta 17 Ağustostaki yayına Kütahyalı’nın katılıp katılmaması üzerinde tartışıyorlar.” İfadelerini paylaştı. Beyaz Futbol programında şakaları ve komik halleriyle programın en renkli kişiliği olan ROK bu durumda yeni yayın dönemiyle birlikte Beyaz Tv’de yayınlanan Beyaz Futbol Programına geri dönecek gibi görünüyor.

Rok (Rasim Ozan Kütahyalı) Kimdir?

Rasim Ozan Kütahyalı 30 Nisan 1981 yılında İzmir’de doğmuştur. Eğitim hayatı ve çocukluğu İzmir’de geçen Kütahyalı İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okumuştur. Ancak okulu 2. Sınıfta yarıda bırakmıştır. Daha sonra Taraf Gazetesinde köşe yazarlığı yapan Kütahyalı 2009 yılında Mahmut Övür ile birlikte Kanal T’de yayınlanan Politik Performans adlı programda yorumculuk yapmıştır. Kütahyalı daha sonra Beyaz Tv’de yorumculuk yapmaya başlamıştır.

01-08-2019
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar