Sandık Kokusu'na yeni oyuncu: Can

Sandık Kokusu'na yeni oyuncu: Can
Sandık Kokusu yeni sezonu için hazırlıklara şimdiden başladı. Diziye yeni sezonda 'Can' karakteri katılıyor? Sandık Kokusu Can kimdir?

Show Tv'nin sevilen dizisi Sandık Kokusu, kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Son olarak Serkay Tütüncü'den dahil olduğu kadroya yeni sezonda ‘Can’ karakteri de eklenecek. Peki Sandık Kokusu Can kimdir? Can karakterini hangi oyuncu canlandıracak? İşte detaylar..

O3 Medya'nın imzasını taşıyan Show TV'nin sevilen dizisi Sandık Kokusu, yeni sezon hazırlıklarına şimdiden başladı. 12 Haziran'da sezon finali ile ekran hayatına ara verecek olan dizi daha şimdiden yeni sezon hazırlıklarına başladı. Yeni sezonunda izleyicilerle buluşacak olan 'Sandık Kokusu' dizisi, kadrosuna yeni bir oyuncu katıldı. Diziye yeni katılan bu isim hangi karakterde ve ne rolde olacağı izleyiciler arasında büyük merak uyandırdı.

SANDIK KOKUSU'NA YENİ İSİM

Kendi ayakları üzerinde durma mücadelesi veren güçlü bir kadının hikayesini konu alan 'Sandık Kokusu', yayınladığı günden bu yana ilgi ile takip ediliyor. Kocasının ihaneti üzerine evden çocuklarını alıp annesinin yanına yerleşen Karsu'nun yaşadıkları izleyiciden tam not aldı. Sevilen diziye geçtiğimiz günlerde Survivor yarışması ile ünlünen isim Serkay Tütüncü olmuştu. Yeni sezonda karşımıza çıkacak olan yeni oyuncu ise Ali Yağcı oldu. Yakışıklı ve başarılı oyuncu Ali Yağcı,  Nezaket Çoşkun'un yönetmenliğini yaptığı dizinde Serkay Tütüncü'nün hayat  verdiği Kıvanç karakterinin yurt dışından Türkiye'ye dönüş yapan kuzeni Can'ı canlandıracak. Can karakterinin yeni sezonda dizinin baş kahramı Karsu ile yakınlaşacağı ve aralarında bir hikayenin olacağı belirtiliyor.

 

ALİ YAĞCI (CAN) KİMDİR?

Sandık Kokusu dizisinin karakterlerinden biri olan Kıvanç'ın kuzeni olarak diziye giriş yapan Can'ın gerçek adı Ali Yağcı. Televizyon ekranlarının sevilen yüzü başarılı oyuncu Ali Yağcı, 1990 yılında Balıkesir’de dünyaya geldi. Deniz Erdem ve Eric Morris'ten oyunculuk eğitimi almış olan Yağcı'nın mutfaklada arası iyi. Hatta Nişantaşı'nda kendisine ait bir kafesi vardır. 2019'da yayınlanan "Her Yerde Sen" dizisinde Burak karakteriyle büyük bir çıkış yakalayan Ali Yağcı, aynı yıl içerisinde "Erkenci Kuş" dizisinde Osman karakteriyle de seyirci karşısına çıkmıştır.

Ali Yağcı'nın rol aldığı diziler

İyi Günde Kötü Günde (Ferit, TV Dizisi 2020)

Her Yerde Sen (Burak Yangel, TV Dizisi 2019)

Erkenci Kuş (Osman, TV Dizisi 2018)

Adını Sen Koy (Kerem, TV Dizisi 2018)

Seviyor Sevmiyor (TV Dizisi 2016)

Umut Apartmanı (Sinema Filmi 2016)

05-06-2024
Yazar Hakkında
Yorumlar