Şarkıcı Bengü Bebeğinin Adını Açıkladı

Şarkıcı Bengü Bebeğinin Adını Açıkladı
Ünlü şarkıcı Bengü bugünlerde ikinci kez anne olacak olmanın heyecanını yaşıyor. Bengü doğacak çocuğunun ismini açıkladı.

Magazin ve ünlüler dünyasında hayat her zamanki gibi hızlı ve hareketli akıyor. Hemen her gün bir haber magazin basınına ve sosyal medyaya düşüyor ve günlerce bu konu üzerinde konuşuluyor. Kimi zaman bu haberler olumlu yönde olurken kimi zaman da ne yazık ki olumsuz yönde oluyor ve ünlüler dünyasında yaşananlar her an her detayıyla okurlara ya da izleyicilere ulaştırılıyor. Bugün magazin basınına ve sosyal medyaya yansıyan bir haber ise mutlu haberlerden biri olarak gündemdeki yerini aldı. Son zamanların başarılı şarkıcılarından biri olan ve söylediği şarkılarla sevenlerinin gönlünde taht kuran ünlü şarkıcı Bengü bu günlerde ikinci kez anne olmak için gün sayıyor. 2018 yılında evlenen ve bu evlilikten bir kız çocuğu olan Bengü’nün ikinci bebeğini dünyaya getirmek için sayılı zamanları kaldı. 42 yaşındaki ünlü şarkıcı Bengü ve eşi Selim Selimoğlu dünyaya gelecek bebeklerinin adını şimdiden belirledi ve bunu da sevenleriyle paylaştı.

Bengü İkinci Kez Anne Oluyor

Söylediği şarkılarla son zamanların sevilen isimlerinden biri olan 42 yalındaki Bengü bir kız çocuğu annesi ve bu günlerde ikinci bebeğini kucağına almak için de gün sayıyor. 2018 yılında işadamı Selim Selimoğlu ile evlenen güzel şarkıcının ilk çocuğu kız olmuş ve adını da Zeynep koymuşlardı. Bugünlerde yeniden anne olmak için gün sayan ve bir erkek çocuğu bekleyen çift çocuklarının ismini belirledi. Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde görüntülenen çift basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı. Sorulan bir soru üzerine Bengü dünyaya gelecek çocuklarının ismini açıkladı. Bengü “isim olarak, soyadımız Selimoğlu olduğu için junior Selim Selimoğlu diye düşünüyoruz. Zaten eşim Selim’in de hayaliydi. Zeynep ismini ben koymuştum, bunu da Selim’e bıraktık” ifadelerini kullandı. Böylece Bengü ve Selim Selimoğlu çiftinin dünyaya gelecek ikinci bebeklerinin adının Selim olduğu öğrenilmiş oldu.

İlk Çocuğu Kız Olmuştu

2018 yılında Selim Selimoğlu ile evlenen ve bu evliliğin üzerinden bir yıl geçtikten sonra ilk çocuğu olan Zeynep’i dünyaya getiren Bengü hamileliğinin gayet iyi geçtiğini ifade etti. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından kızı ve eşiyle bir fotoğrafını paylaşan Bengü “bayramın sürprizi bizden gelsin. Zeynep abla oluyor, bir de oğlumuz oluyor. Dualarınızı eksik etmeyin. Kocaman sevgiler bizden hepinize” ifadelerini kullanmıştı. Bengü 14 haftalık hamile olduğunu da belirtmişti. Biz de ikinci kez anne olmayı bekleyen Bengü ve eşi Selim Selimoğlu’nu bir kez daha tebrik ediyor ve bebeklerini sağlıklı bir şekilde kucaklarına almalarını temenni ediyoruz.

02-06-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar