Sarp Levendoğlu’nun Yeni Dizisi Belli Oldu!

Sarp Levendoğlu’nun Yeni Dizisi Belli Oldu!
TRT1’in sevilen yapımı ‘Alparslan: Büyük Selçuklu’nun ‘Romen Diyojen’ karakterine son olarak hayat veren Sarp Levendoğlu diziden ayrıldıktan sonraki yeni projesi belli oldu

1981 Ankara doğumlu Ali Sarp Levendoğlu dizi, film oyuncusu ve yönetmendir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünden ve Kültür Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. Ülkemizin başarılı yönetmen ve yapımcılarından Mustafa Altıoklar’ın yeğeni olması sebebi ile ilk oyunculuk çalışmalarını Mustafa Altıoklar’ın projelerinde yapmıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2002 yılında vizyona giren ‘Yunan Askeri’ni canlandırdığı  ‘O Şimdi Asker’ filminde yaşamıştır. Bir yıl sonra televizyon dizisi olan çok beğenilen gençlik, drama ve komedi dizisi ‘Lise Defteri’nde Ece Erken, Emre Altuğ, Arda Kural ve Selin Demiratar başrolü paylaşmıştır. Sarp Levendoğlu dizide ‘Mehmet’ karakterinde bir öğrenciye hayat vermişti. Ardından ‘Emret Komutanım Şah Mat’, ‘Deliormanlı’, ‘Resimdeki Sevgili’, ‘Adam ve Çocuk’, ‘Nereden Nereye’, ‘İki İyi Çocuk’, ‘Çınaraltı’, ‘Emre Komutanım’, ‘Zeliha’nın Gözleri’, ‘Yasak Elma’, ‘Gece Gündüz’, ‘Altın Kızlar’, ‘Uygun Adım Aşk’, ‘Kirli Beyaz’, ‘Kalp Ağrısı’, ‘Mor Menekşeler’, ‘Atlılar’, ‘Sakarya Fırat’, ‘Galip Derviş’, ‘Böyle Bitmesin’, ‘Küçük Ağa’, ‘Ne Münasebet’, ‘Ölene Kadar’, ‘Savaşçı’, ‘N Kuşağı’, Son olarak ‘Alparslan: Büyük Selçuklu’ ve ‘Macerasever’ yapımlarında rol almıştı. Yeni projesi merak edilen başarılı oyuncu Sarp Levendoğlu’nun yeni dizisi ne? Dizide hangi rolü canlandıracak? İşte detaylar…

Sarp Levendoğlu, Neslihan Atagül’lü ‘Gecenin Ucunda’ Dizisinde!

Yapımını TMC Yapım’ın üstlendiği, Kadir Doğulu’nun sahibi olduğu şirket Âlim Yapım’ın ortak yapımcı olarak yer aldığı Star TV’nin ‘Gecenin Ucunda’ dizisi 9 Ağustos Salı günü sete çıkmıştı. Neslihan Atagül’lü Gecenin Ucunda dizisine Sarp Levendoğlu dahil oldu.

Yeni sezonda Star TV’de yayınlanacak dizi yazar Peride Celal’in aynı adlı romanından Başar Başaran ile Emre Özdür tarafından uyarlanıyor ve dizi mücadele içinde bir aşk hikayesini etkileyici bir dille ele alacak. 

Yönetmen koltuğunda Barış Erçetin oturduğu Gecenin Ucunda dizisinin oyuncu kadrosunda Neslihan Atagül Doğulu (Macide), Kadir Doğulu (Kazım Işık), Zuhal Olcay (Berrin Kanbey), Tuba Ünsal (Nermin), Bertan Asllani (Cihangir), Özge Özder (Saraya), Kaan Taşaner (Mert), Bestemsu Özdemir (Serra), Levent Özdilek (Tunç Kanbey), Ebru Aykaç (Şermin), Şencan Güleryüz (Zafer), Aysun Metiner, Gonca Yakut (Nil), Aleyna Özgeçen (Yasemin), Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram (Handan), Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal gibi başarılı isimler yer alıyor.

Gecenin Ucunda Dizisine Dahil Olan Sarp Levendoğlu ‘Ahmet’i Canlandıracak

Star TV’de yayınlanacak Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun başrolünde yer aldığı ‘Gecenin Ucunda’ dizisine Sarp Levendoğlu dahil oldu. Sarp Levendoğlu’nun dizideki rolü ne? Merak ediliyordu. Gecenin Ucunda dizisinin haftalardır aranan ‘Ahmet’ rolünü canlandıracak oyuncusu sonunda belli olmuş oldu.

Neslihan Atagül’ün ‘Macide’ karakterine, Kadir Doğulu’nun ‘Kazım Işık’ karakterine hayat vereceği dizide, Macide ile Kazım arasına girecek kötü karakteri canlandıracak oyuncu Ahmet’e Sarp Levendoğlu hayat verecek.

Oyunculuk dışında bir dönem yönetmenlik de yapan Sarp Levendoğlu, bugün yapımcı Erol Avcı’yla el sıkıştı.

14-08-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Ünivers .. devamı.. mail
Yorumlar