Seda Sayan’ın Yatırımı Dudak Uçuklattı

Seda Sayan’ın Yatırımı Dudak Uçuklattı
Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta adlı programın sunucusu ve sahnelerin başarılı ismi Seda sayan 4 Milyon Dolara villa satın aldı.

Şov dünyasının ve magazin camiasının önde gelen isimlerinden biri olan ve her hareketi, her sözü haber olan ünlü isim Seda Sayan’ın bugün magazin basınında ve sosyal medyada çıkan haberleri yine oldukça çok okundu ve takip edildi. Şu sıralar Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta adlı programın sunucuğunu yapan ve hiçbir dönem ekranlardan uzak kalmayan ünlü isim aynı zamanda yaptığı yatırımlarla da sık sık gündeme geliyor ve adından söz ettiriyor. Bugün pek çok basın yayın mecrasında gündem olan ünlü ismin yine büyük bir yatırıma girdiği ve şu sıralar vaktinin çoğunu bu yatırımla uğraşarak geçirdiği ifade ediliyor. İddiaya göre pek çok evi bulunan ünlü ismin yine bir gayrimenkule yatırım yaptığı ve bu yatırımın değerinin oldukça yüksek olduğu iddia edildi. Ünlü ismin boğaza nazır bir yerden bir villa aldığı ve bunun için adeta bir servet ödediği ifade ediliyor.

4 Milyon Dolara Villa

Ekranların ve sahnelerin ünlü ismi 58 yaşındaki Seda Sayan bugün yine bir kez daha magazin basınında gündem oldu. Yaptığı dudak uçuklatan yatırımla haberlere konu olan ünlü isim İstanbul Büyükdere’den boğaza nazır bir konumdan 4 milyon dolara villa sattın aldı. Yaklaşık olarak 33 milyon liraya tekabül eden 4 milyon doların adeta bir servet ettiği ülkemizde ünlü ismin aldığı bu villaya çok yakın zamanda taşınacağı ifade edildi. Seda Sayan’ın villayı satın alır almaz komple soydurduğu ve çatısı dahil içi dışı her yerini tadilata soktuğu öğrenildi. Kendi zevkine göre villayı adeta baştan yapacak olan ünlü ismin tadilat ve inşaat işlerinin bitmesinin ardından buraya taşınacağı belirtildi. Bilindiği gibi ünlü isim halen Gayrettepe’de yine kendi evinde yaşıyor. 4 milyon dolara alınan villanın tadilatının ise bir süre daha devam edeceği tahmin ediliyor.

Gayrimenkul Zengini

Ülkemizde pek çok ünlü isim sahnelerden, ya da televizyonlardan elde ettikleri kazançları daha çok gayrimenkule yatırıyor. Gayrimenkulün her daim kazandırdığı düşünülerek yapılan bu yatırımlar ünlüler için alışıldık bir durum. Ünlü isim Seda Sayan’ın da yine pek çok gayrimenkulü bulunuyor. İddiaya göre ünlü ismin İstanbul’da 30 dairesi, Bodrum’da 3 villası ve Londra’da da bir evi bulunuyor.

05-05-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar