Seda Sayan ekranlara geri dönüyor

Seda Sayan ekranlara geri dönüyor
Yeni sezon tanıtımıyla bir kez daha gündem olan Seda Sayan’ın sunacağı Sabahın Sultanı programının yeni sezon tarihi belli oldu Programdaki büyük değişiklik ne?

Yaptığı evlilikleri kadar sunduğu programlarla dikkatleri üzerine çeken Seda Sayan ekranlara geri dönüyor. Sabahın Sultanı Seda Sayan programının yeni sezon tanıtımı yayınlandı. İzleyici yeni sezonda yayınlanacak programdaki değişikliği merak ediyor. Sabahın Sultanı hangi kanalda yayınlanacak? Seda Sayan’la Sabahın Sultanı’nda bu sezona neler damga vuracak? Şimdi detaylar

Seda Sayan ekranlara geri dönüyor

Yıllardır çizgisini değiştirmeyerek izleyicisi karşısına çıkan Seda Sayan yıllardır gündüz kuşağına imza atıyor. Yeni sezon için gün sayan Sabahın Sultanı Seda Sayan programında bu yıl bir değişikliğe gidildi. Yayınlanan tanıtımda da geçtiği gibi yeni sezona programın fenomen çiftleri Havvanur ve Murat ile Emre ve Nurgül’ün ilişkileri damga vuracak.

Sabahın Sultanı Seda Sayan bir kez daha Star TV’de

Geçtiğimiz sezon Kanal D ekranlarından izleyicisine seslenen Seda Sayan, programını adeta tanık arama formatına çevirmişti. Kısa süre içerisinde programı eğlenceli bir gündüz kuşağına dönüştüren Seda Sayan, izleyiciden gelen olumlu tepkiler üzerine bir yenilik daha ekledi ve evlenmek isteyip de çeşitli nedenler ile evlenemeyen çiftleri konuk etmeye başladı. Yapılan değişikliklerle diğer programlara örnek olan Sabahın Sultanı Seda Sayan programı Star TV aracılığıyla ekranlara geri dönecek.

Yeni sezon tarihi belli oldu

Yeni sezon tanıtımıyla bir kez daha gündem olan Seda Sayan’ın sunacağı Sabahın Sultanı programının yeni sezon tarihi belli oldu. Yeni sezonda birbirinden iddialı çiftleri programında yarıştıracak olan Sabahın Sultanı programı 29 Ağustos 2022 Pazartesi günü yayın hayatına başlayacak.

Seda Sayan’ın sorduğu sorular izleyiciyi heyecanlandırdı

Yeni sezon tanıtımına Seda Sayan’ın sorduğu sorular damga vurdu. Havvanur ve Murat çifti için, “Kına törenleri yapılan Havvanur ve Murat nikah için aile onayı alabildi mi?” diye soran Seda Sayan sosyal medyayı salladı. “Murat’tan çocuğum var” diyen Başak’ın iddiaları doğru mu?” ve “Suların bir türlü durulmadığı Emre ve Nurgül aşkında neler oluyor?” ve “Aileler bir araya gelebildi mi?” sorularını soran seda Sayan’ın 29 Ağustos’ta başlayacağı ilk bölüm şimdiden merak konusu oldu. Sezona fenomen çiftleri ile başlayacak olan Sabahın Sultanı Seda Sayan hafta içi her gün Star Tv’de.

12-08-2022
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar