Sefer Gönül Dağı’ndan Ayrıldı mı?

Sefer Gönül Dağı’ndan Ayrıldı mı?
TRT 1 ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan ve reytinglerde gün birincisi olan gönül Dağı’nda Sefer diziden ayrıldı mı?

TRT 1 ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan ve bu sezon ikinci sezonu olan başarılı dizi Gönül Dağı cumartesi akşamlarının en çok reyting alan ve gün birinciliğini iki sezondur başka yapımlara kaptırmayan dizilerden biri. Köprü Film tarafından hazırlanan dizi Bir Bozkır kasabasında yaşayan ve sıradan insanların sıradan hikayelerini başarıyla ekrana taşıyan yapımlardan biri. Bozkır kasabası Gedelli’de yaşayan insanların hikayelerini, aşklarını, üzüntülerini, mutluluklarını kısaca her insanın yaşayacağı türden hikayesini ekrana getiriyor. Her insan gibi büyük umutları olan ve bu umutların ve aşklarının eşinde koşan insanlar her bölüm seyirciye kavgadan, patırtıdan ve silahtan uzak bölümler seyrettiriyor. İki sezondur Cumartesi akşamlarının en çok seyredilen yapımı olan Gönül Dağı’nın dün akşam yayınlanan bölümünde ise bir ayrılık yaşandı. Dizide iki sezondur rol alan ve dizinin ana karakterlerinden olan Minibüsçü Sefer karakteri diziye veda etti.

Gurbete Gitti

Gönül Dağı’nda dün akşam yayınlanan bölümünde bir ayrılık yaşandı. Dizinin başından beri ana kadrosunda yer alan ve Minibüsçü Sefer karakterine hayat veren başarılı oyuncu Ferdi Sancar dizinin başından beri seyircinin sevdiği ve hikayesiyle gönüllere dokunan biri. Dizide Zahide karakteriyle evli olan ve Zahide’nin başka birinden olan üç çocuğu tarafından çok sevilen Minibüsçü Sefer son bölümde Gedelli Kasabasından gurbete çalışmaya gitmeye karar verdi. Zahide’nin annesinin evinde yaşayan ve Taner’in de evlilik hazırlığı yapması dolayısıyla evden ayrılmak zorunda kalacak Sefer bunun için çalışmak ve para kazanarak kendi evini biran önce yaptırmak için gurbete gitmeye karar verdi. Her ne kadar Zahide ve çocuklar bu karar karşısında fazlasıyla üzülseler de Sefer ailesine ve kasabaya veda ederek çalışmak için gurbete gitti. Böylece dizide Minibüsçü Sefer karakterini canlandıran Ferdi Sancar diziye veda etmiş oldu.

Ferdi Sancar Kimdir?

Gönül Dağı dizisinde Minibüsçü Sefer karakterini canlandıran ve seyircinin çok sevdiği karakterlerden biri olan başarılı ve usta oyuncu Ferdi Sancar 24 Mart 1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından oyuncu olmaya karar veren Ferdi Sancar bunun için dersler almıştır. İlk olarak tiyatro sahnelerinde roller alan usta oyuncu daha sonra televizyon ekranlarında yayınlanan dizilerde rol almaya başlamıştır. Ferdi Sancar bugüne kadar pek çok yapımda rol almıştır. Bu yapımlar arasında

·         Koca Koca Yalanlar

·         Dümdüz Adam

·         KardeşimBenm2

·         Bahtiyar Bahtı Kara

·         Aslan Ailem

·         Ölene Kadar

·         Küçük Esnaf

·         Kaçın Kurası

·         Tutar mı Tutar

·         Yahşi Batı

Bulunmaktadır.

24-10-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar