Seksenler Dizisine Yeni Bir İsim Katılıyor

Seksenler Dizisine Yeni Bir İsim Katılıyor
TRT1'in sevilen dizilerinden Seksenler'in kadrosuna yeni bir kadın oyuncu dâhil oluyor. Sürpriz isim acaba kim?

       TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve izleyicisini oldukça güldüren ve eğlendiren bir dizi olan Seksenler’in oyuncu kadrosuna yeni bir isim dâhil oluyor.  Yeni sezon kadrosunda yer alacak ola oyuncu, zamanında adından çokça bahsettirmişti. İlk defa bir televizyon dizisinde rol alacak oyuncunun daha önceden hiç set tecrübesi yok.

Seksenler Dizisinin Yeni Oyuncusu

     Seksenler dizisinin yeni oyuncu, Volkan Demirel’in eşi olan Zeynep Demirel olduğu açıklandı. 2009 yılı Belçika Güzeli seçilen Zeynep Demirel, daha sonradan Miss Universe yarışmasında ise 15. olmuştu.

     Eğitimini sinema televizyon üzerine alan Zeynep Demirel, bu dizide ilk defa ekran karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizide canlandıracağı karakteri hakkında bilgi sahibi olmasak da dizide rol alacağının bilgisini aldık.  Oynayacağı karaktere çok sıkı bir şekilde hazırlanan Zeynep Demirel, diziyi yakından takip ettiğini ve dizide rol aldığı için çok mutlu olduğunu belirtti. Yaz sezonu ile yeniden ekranlara gelecek olan Seksenler dizisinin senaristi ve yapımcısı olan Birol Güven, kadroya yeni oyuncular ekleyeceğini de duyurdu. Peki ya Seksenler dizisinin şuan ki kadrosunda kimler yer alıyor? İsterseniz hep beraber bir göz atalım.

Seksenler Dizisi Oyuncu Kadrosu

İsminden de belli olduğu gibi seksenli yılları, o zamanın yaşam standartlarını, mahalle adabını, komşuluk ilişkilerini ve sade bir yaşamı konu alan dizinin oyuncu kadrosu bir hayli eğlenceli ve tanıdık isimlerle dolu. Dizinin kadrosunda ise; Ayşe Tolga, Özlem Türkad, Begüm Öner, Şoray Uzun, Yasemin Çonka, Ceyhun Fersoy, Berat Yenilmez, Hakan Bulut, İlker Ayrık, Serhat Kılıç, Tolunay Donat, Necmi Yapıcı, Betül Berk, Aydın Sarman, Osman Büyükercan, Faruk Sofuoğlu, Aşkın Şenol, Vural Çelik, Pelin Akıl, Ali Fuat Pekzeren, Bahar Süer, Ayberk Atilla, Tahsin Taşkın, Mehmet Elmas, Nejat Birecik ve Yasin Kaya yer alıyor. Dizinin baş rol oyuncularından olan Rasim Öztekin’i ise 8 Mart 2021 tarihinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmişti.

15-04-2021
Yazar Hakkında
Hamdi Çiçek

Hamdi Çiçek

22 yaşında ve üniversite mezunuyum. Dizi ve film izlemeyi ayrıca müzik dinlemeyi seviyorum, favori kitap yazarım J.R.R. Tolkien. Yaklaşık 2 - .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler