Seni Kalbime Sakladım’ın Kadrosuna Sürpriz Oyuncu

Seni Kalbime Sakladım’ın Kadrosuna Sürpriz Oyuncu
TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşacak olan ve şimdilerde tanıtımları yayınlanan yeni dizi Seni kalbime Sakladım’ın kadrosuna Betigül Ceyla dahil oldu.

TRT 1 ekranlarında yeni diziler bir biri arkasına yayına girmeye başladı. İlk önce Balkan Ninnisi seyirciyle buluştu ve şimdide heyecanla beklenen bir diğer dizi olan seni kalbime Sakladım yayın için gün sayıyor. Yayın tarihi olarak 30 Haziran Perşembe günü belirlenen Seni Kalbime Sakladım yayınlanan fragmanlarıyla seyirciyi merakta bırakmış durumda. Romantik komedi ve dram türünde olacak dizinin çekimleri şu sıralar devam ediyor. Şenol Sönmez tarafından yönetilen dizinin yazarlığını Burcu Yılmaz ve Pınar kaya ikilisi kaleme alıyor. Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı kadroya son olarak başarılı oyuncu Betigül Ceylan dahil oldu. Başarılı oyuncunun dizide Emre Taşkıran’ın canlandırdığı Pamir karakterinin teyzesi Gonca Yaprak olarak hikayeye katıldığı öğrenildi.

Beti

Seni Kalbime Sakladım 30 Haziran Perşembe Yayında

TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşacak olan yaz dizilerinden biri daha yayın için gün saymaya başladı. Seni Kalbime Sakladım adlı romantik komedi ve dram dizisi 30 Haziran Perşembe akşamı ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkıyor. Heyecanla beklenen dizide birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Seni Kalbime Sakladım’ın oyuncu kadrosunda Ekin Mert daymaz, sevda Erginci, Osman Alkaş, Gülseren Gürtunca, Evren Duyal, Mehtap bayri, Elçin Afacan, Gökçe Akyıldız, Ali Öner, Berke Üsdiken, Ferhat Baynal, Sibel Aytan, Derda Yasir Yenal, Emre Taşkıran, İlayda Yıldırım, Tarık Ündüz, Denizhan Kınacıgil ve Ayberk Aladar yer alıyor. Seni Kalbime Sakladım, aile şirketini yöneten zeki, becerikli ve güzel Zeynep ile yekparmak vale olarak tanınan naif ama mert mahalle delikanlısı Civanmert’in aşkının hikayesini anlatacak.

Betigül Ceylan Kimdir?

Seni Kalbime Sakladım adlı dizide Gonca yaprak karakteriyle seyirci karşısına çıkacak olan başarılı oyuncu Betigül Ceylan 14 Nisan 1968 yılında dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu ilk, orta ve lise eğitimlerinin ardından oyunculuk eğitimi almış ve dizilerde rol almaya başlamıştır. Betigül Ceylan’ın rol aldığı yapımlar arasında, Mevlana, Şahin tepesi, Yasak Elma, Kurt Kanunu ve Lale Devri bulunmaktadır. Başarılı oyuncu ayrıca sinema filmlerinde de rol almıştır. Daha çok yardımcı karakterleri canlandıran oyuncu son olarak Mevlana adlı dizide rol almıştır.

23-06-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar