Seni Kimler Aldı final mi yapıyor?

Seni Kimler Aldı final mi yapıyor?
Seni Kimler Aldı dizisi final mi yapacak? Yaz dönemi dizisi Seni Kimler Aldı neden bitiyor? 10. bölümünden itibaren final yapmaya karar veren Seni Kimler Aldı dizisi reytinglere mi yenildi? İşte Seni Kimler Aldı ile ilgili tüm detaylar.

Yaz döneminin başlamasıyla yepyeni diziler ekranlara merhaba dedi. Bunlar arasında yer alan Atv dizisi 'Seni Kimler Aldı' televizyona veda etmeye karar verdi. Peki 'Seni Kimler Aldı' dizisi neden final yapacak? 'Seni Kimler Aldı' dizisi ne zaman bitiyor? Sevilen dizi 'Seni Kimler Aldı' finali ile merak ettiğiniz herşey burada!

Atv kanalının başarılı dizisi 'Seni Kimler Aldı' aldığı karar ile 9 Haziran günü yayınlanması beklenen 10. yeni bölümüyle ekranlara veda edecek.

Oyuncuları arasında Duygu Yetiş, Serhan Yavaş, Fulya Zenginer ve Yiğit Kirazcı'nın bulunduğu 'Seni Kimler Aldı' dizisinin final haberi sevenlerini oldukça üzmüş durumda. Yaz sezonunun henüz açılmasını beklemeden başlayan dizi beklediği başarıyı yaklayamayınca final kararı almak zorunda kaldı.

Seni Kimler Aldı dizisi 30 Nisan Pazar günü başlıyor!

Seni Kimler Aldı dizisi ne zaman başlıyor?Seni Kimler Aldı dizisinin oyuncuları kimler? Seni Kimler Aldı hangi kanalda? Seni Kimler Aldı dizisinin konusu ne?Seni Kimler Aldı dizisi ile ilgili merak edilen tüm detayları bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Önümüzdeki günlerde ekranlara gelmesi beklenen Seni Kimler Aldı dizisi ne zaman başlayacak? Seni Kimler Aldı dizisinin oyuncuları kimler? Seni Kimler Aldı dizisi ile ilgili merak edilen tüm detayları bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

07-07-2017
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar