Sevda Erginci ve Gökçe Akyıldız Civan Mert Dizisinde Buluştu

Sevda Erginci ve Gökçe Akyıldız Civan Mert Dizisinde Buluştu
Son olarak El Kızı Dizisinde birlikte rol alan iki başarılı ve güzel oyuncu Sevda Erginci ve Gökçe Akyıldız bir kez daha aynı projede buluştular.

Televizyon kanalları yeni yayın döneminin planlamasını ellerinden geldiğince iyi yapmaya ve rakiplerinden daha iyi reytinglere ulaşmayı hedefliyorlar. Hemen bütün kanallar hem yaz sezonu hem de eylül yayın dönemi için yoğun bir çalışma içerisindeler. Kanallar yapım şirketleri aracılığıyla yeni dizileri yayın akışına koymaya ve bir an önce seyirciyle buluşturmak için yoğun bir mesai içerisindeler. TRT 1 ekranlarında yeni yayın döneminde yayınlanacak yeni dizilerden biri de Civan Mert adını taşıyor ve dizi Sev Yapım tarafından hazırlanıyor. Şu sıralar cast çalışmasına yoğunlaşan yapım şirketi dizide yer alacak iki ana kadın oyuncuyu belirledi. Geçtiğimiz sezon El Kızı dizisinde birlikte rol alan iki genç ve başarılı oyuncu olan Sevda Erginci ile Gökçe Akyıldız bir kez daha aynı dizide buluştular.

Gökçe Akyıldız ve Sevda Erginci Civan Mert Dizisinde

Sev Yapım tarafından hazırlıkları süren ve TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Civan Mert için hazırlıklar hızlandırılmış durumda. Sev Yapım tarafından projelendirilen dizinin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez otururken dizinin senaryosunu Burcu Yılmaz ve Pınar Kaya kaleme alıyor. Cast çalışmaları devam eden dizide rol alacak iki oyuncu belli oldu. Geçtiğimiz sezon El Kızı dizisinde de birlikte rol alan iki başarılı ve güzel oyuncu Sevda Erginci ile Gökçe Akyıldız bir kez daha aynı seti paylaşacak ve Civan Mert dizisinde de birlikte rol alacaklar. Öbür taraftan iki başarılı oyuncuyla birlikte dizide rol alacak erkek başrol için de çalışmalar devam ediyor.

Sevda Erginci & Gökçe Akyıldız Dizileri Neler?

Son olarak El Kızı dizisinde rol alan güzel oyuncu Sevda Erginci bugüne kadar

·         Uyanış Büyük Selçuklu

·         Sevgili Geçmiş

·         Yasak Elma

·         Ver Elini Aşk

·         Hayat Bazen Tatlıdır

·         Karagül

·         Koyu Kırmızı

·         Veda dizilerinde rol almıştır.

Öbür taraftan başarılı ve güzel oyuncu Gökçe Akyıldız da son olarak El Kızı Dizisinde rol almıştır. Gökçe Akyıldız’ın rol aldığı diğer yapımlar arasında ise

·         Kırgın Çiçekler

·         Fatih Harbiye

·         Bizim Okul

·         Kötü Yol

·         Hayat devam Ediyor

·         Kollama

·         Gazi

·         Parmaklıklar Ardında

·         Ezo Gelin

·         Beşinci Boyut

·         Sahra

·         Büyük Buluşma

·         Konak yer almaktadır.

18-05-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar