Show Tv dizisi Hayat Bugün’ün afişi yayınlandı

Show Tv dizisi Hayat Bugün’ün afişi yayınlandı
David Schulner’in yapımcılığını üstlendiği ‘New Amsterdam’ın Show Tv ekranlarında uyarlaması olan Hayat Bugün’ün afişi dizi severleri eyecanlandırdı Dizide kimler rol alıyor?

Sipahi ve Baba gibi sıra dışı ekranlara getirerek sezona bomba gibi giren Show TV’nin uyarlama dizisi Hayat Bugün’ün afişi yayınlandı.  Çok yakında izleyici ile buluşmaya hazırlanan O3 Medya imzalı dizi  NBCUniversal Formats ve Universal Television’un başarılı dizisi ‘New Amsterdam'ın uluslararası ilk uyarlaması olarak Türk izleyicisiyle buluşacak. Dizi severler merak ediyor, Ulaş Tuna Astepe, Hazar Ergüçlü ve Tansel Öngel gibi yıldız oyuncuları aynı projede buluşturan Hayat Bugün dizisi konusu nedir? Hangi oyuncular kadroda yer alacak? Afişi yayınlanan Hayat Bugün dizisiyle ilgili gelişmeler haberimizde. Şimdi detaylar

Show Tv dizisi Hayat Bugün’ün afişi yayınlandı

Popüler dizilerden ayrılarak uyarlama dizide yer alan Ulaş Tuna Astepe, Hazar Ergüçlü ve Tansel Öngel’in başrolleri paylaştığı Hayat Bugün izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor. Sağlık çalışanalrın mücadelesini Show Tv ekranlarına getiren uyarlama dizi Hayat Bugün’de ayrıca Hande Doğandemir, Mert Denizmen ve Şerif Erol da yer alıyor.

Hayat Bugün konusu nedir?

Başhekim Barış Güvener (Ulaş Tuna Astepe), İstanbul’un en köklü hastanelerinden Hisarönü Hastanesi’ne yönetici olarak tayin olur. Şehrin en iyi hastanelerinden biri olmasına rğmen çeşitli zorluklarla boğuşan Hisarönü Hastanesi, genç ve idealist bir başhekimin gelmesiyle toparlanmaya başalr. Asıl işi hastaneyi ayağa kaldırmak olan Barış, kendi hayatındaki zorluklarla tek başına mücadele ederken diğer taraftan her biri ayrı bir dert olan çalışma arkadaşlarıyla zorlu bir savaşa girecektir.

Hayat Bugün’de kim hangi karaktere hayat verecek?

David Schulner’in yapımcılığını üstlendiği ‘New Amsterdam’ın Show Tv ekranalrında uyarlaması olan ‘Hayat Bugün’de oyuncuların hangi karakterlere hayat vereceği de belli oldu. Yönetmen koltuğunda Çiğdem Bozali’nin oturduğu uyarlama dizinin senaryosu ise Ayça Üzüm ve Cansu Çoban ikilisine emanet edildi. İşte o karakterler:

Ulaş Tuna Astepe; “Başhekim Doç. Dr. Barış Güvener’’ (Dr. Max Goodwin)

Hazar Ergüçlü; “Doç. Dr. Suzan Mayer” (Dr. Helen Sharpe)

Tansel Öngel “Doç. Dr. Aras Erdem” (Dr. Floyd Reynolds)

Hande Doğandemir; “Doç. Dr. Derin Nalbantoğlu” (Dr. Lauren Bloom)

Mert Denizmen; ‘’Prof. Dr. Andaç Sağlam” (Dr. Iggy Frome)

Ş̧erif Erol; “Prof. Dr. Ali Haydar Oruçov” (Dr. Vijay Kapoor)

‘Hayat Bugün’ çok yakında Show Tv’de. Keyifli seyirler.

30-09-2022
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar