Show TV'de Çukur'un boşluğunu dolduracak yeni dizi geliyor!

Show TV'de Çukur'un boşluğunu dolduracak yeni dizi geliyor!
Show TV, Çukur dizisinin bitmesiyle birlikte oluşan boşluğu dolduracak diziyi buldu. Aziz dizisi güçlü oyuncu kadrosuyla geliyor.

Show TV'nin ilk sezonuyla ekrana gelmeye başlayacak Aziz dizisi fazlasıyla merak ediliyor. Ekim ayında ilk bölümü ekrana gelecek dizi, kanal için büyük önem taşıyor. Reyting rekortmeni Çukur dizisinin sona ermesinin ardından yeni sezonda Show TV ekranlarının en çok reyting beklentisi içerisinde olduğu dizi Aziz olacak. Aziz dizisiyle ilgili son bilgiler neler?

Show TV'nin yeni gözdesi Aziz

2017 yılında başlayan suç dizisi Çukur, 4 sezon ekrana geldi ve geçtiğimiz aylarda final yaparak sona erdi. 4 yıl boyunca kanalın reytinglerinin büyük bölümünü sırtladı. Yeni sezonda Show TV aynı Çukur gibi yüksek reyting elde edecek diziler yayına sokmaya hazırlanıyor. Bu dizilerin başını ise Aziz dizisi çekiyor. Son dönemde Ramo dizisiyle ekranlara dönen Murat Yıldırım, Aziz dizisiyle de televizyonda kalmaya devam ediyor. Murat Yıldırım'ın başrolünde yer aldığı dönem dizisi izleyici için pek çok şey vadediyor. Aziz dizisi 1930'lu yılların Hatay'ında geçiyor. Bildiğiniz gibi Hatay, 1939 yılında Türkiye Cumhuriyeti topraklarına katıldı. Aziz dizisi de Hatay'ın Türkiye Cumhuriyeti toprağı olmasından birkaç sene öncesini konu alıyor. Fazlasıyla merak edilen dizinin oyuncu kadrosu da en az konusu kadar dikkat çekici. Birbirinden önemli isimler Aziz dizisinde rol alacak.

Show TV'den ekrana gelecek olan Aziz dizisinin başlama tarihi ya da yayın günü gibi şeyler hala belirsizliğini koruyor. Dizinin Ekim ayında başlayacağı açıklansa da net bir tarih verilmedi. Aziz dizisinde Murat Yıldırım ve Damla Sönmez başrolleri paylaşırken Ahmet Mümtaz Taylan ve Fırat Tanış gibi önemli isimler de dizide yer alıyor. İzleyicilerin fazlasıyla sevdiği tüm bu isimlerin Aziz dizisi için bir araya gelmesi herkesi fazlasıyla heyecanlandırmışa benziyor. 

Aziz dizisi oyuncu kadrosu

Aziz dizisinin oyuncu kadrosunda Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Ayten Soykök, Meral Çetinkaya, Füsun Demirel, Eren Hacısalihoğlu, Baran Akbulut ve Elif Sönmez gibi isimler yer alıyor. O3 Medya imzası taşıyan dizinin senaryosunu Eda Tezcan kaleme alırken yönetmen koltuğunda Zeynep Günay Tan oturuyor.

25-09-2021
Yazar Hakkında
Yavuzcan Aksoy

Yavuzcan Aksoy

2013 yılından bu yana çeşitli internet sitelerinde editörlük yapıyor. 2019 yılında Canlı TV için haber makalesi kaleme almaya başladı. Da .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler