Star Tv’nin Yeni Dizisi Suçlu’nun Castı Tamamlandı

Star Tv’nin Yeni Dizisi Suçlu’nun Castı Tamamlandı
Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve 03 Medya tarafından hazırlanan yeni dizi suçlu için cast çalışmaları tamamlandı.

Yeni yayın dönemi hızlı başladı ve yeni ve eski diziler birbiri ardına ekrana gelmeye ve seyirciyle buluşmaya başladı. Daha şimdiden kıyasıya bir reyting rekabetinin yaşanmaya başladığı sezonda hangi dizinin erken final yapacağı hangisinin yayında kalacağı merak edilmeye başlandı. Birbirinden iddialı oyuncularla ve konularla seyirciyle buluşan yapımların bu sezon pek çoğu yabancı dilerden uyarlama olarak ekrana geliyor. Yapım şirketleri birbirinden ünlü isimlerle ve yabancı dizilerden alınan konularla ekrana taşınan yapımları yayında tutabilmek için var güçleriyle çalışırken yeni yapımlar için de hazırlıkları sürdürüyor. 03 Medya tarafından Star Tv için hazırlanan ve şimdilerde cast çalışmalarında sona gelinen Suçlu adlı dizi yeni başlayacak diziler arasında öne çıkan yapım olarak görülüyor. Bir televizyon sunucusunun programında aydınlatmaya çalıştığı cinayetleri konu alan dizinin başrolünde ise ünlü isim Erkan Petekkaya yer alıyor.

Suçlu Dizisinin Cast Çalışmaları Tamamlandı

03 Medya tarafından hazırlanan ve Star Tv için hazırlanan yeni dizi Suçlu için çalışmalar hızlanmış durumda. Yakında sete çıkması beklenen ve ekim ayı ortası gibi yayına girecek olan Suçlu dizisinde ünlü oyuncu Erkan Petekkaya ile güzel ve başarılı isim Nehir Erdoğan yer alıyor. Dizinin diğer oyuncuları arasında ise Aslıhan Kapanşahin, Atakan Hoşgören, Ali Önsöz, Gökçe Yanardağ, Emin Olcay, Ayça İnci ve Hidva Zizan Alp yer alıyor. Dizide Erkan Petekkaya bir polis amirini canlandırırken Nehir Erdoğan ise güzel ve başarılı bir televizyon sunucusunu canlandırıyor. İkili dizide birlikte çalışarak ses getiren cinayetleri aydınlatmaya çalışacaklar. Dizinin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez otururken senaryosu Ali Erkan Erseze ve Sertaç Sayın tarafından kaleme alınıyor.

Suçlu Dizisi Konusu Ne?

Bu sezon televizyonlarda pek çok yapım uyarlama dizi olarak ekrana gelirken Suçlu orijinal bir format olarak göze çarpıyor. Dizi bir televizyon sunucusunun işlenen ilginç ve garip cinayetleri ekrandan aydınlatmaya çalışmasını anlatıyor. Bu sırada sunucuyla birlikte çalışmaya başlayacak olan polis amiri cinayeti çözmek için çalışacak. Bu yönüyle dizinin halen yayında olan Müge Anlı ile Tatlı Sert’e benzediği hatta bu programdan yola çıkılarak hazırlandığı iddia edildi. Dizinin cast çalışmaları tamamlanırken yakın zamanda sete çıkması ve çekimlere başlaması bekleniyor.

25-09-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar