Sihirli Annem dizisinin afişi sosyal medyada olay oldu!

Sihirli Annem dizisinin afişi sosyal medyada olay oldu!
Exxen isimli platformda yayınlanacak bir dönemin sevilen dizisi Sihirli Annem'in afişi yayınlandı. Sihirli Annem dizisinin afişi sosyal medyada olay oldu!

Medya patronu Acun Ilıcalı'nın yeni dijital yayın platformu Exxen heyecanla beklenirken bu platformda birçok yeni proje seyirciyle buluşacak. Bir döneme damga vuran Sihirli Annem dizisi de bunlardan biri. Acun Ilıcalı'nın kızı Melisa için çektiğini açıkladığı Sihirli Annem dizisinin yeni kadrosu da oldukça merak ediliyordu. Eski hali başta çocuklar olmak üzere birçok kesim tarafından beğeniyle izlenen Sihirli Annem dizisi yeni kadrosuyla görücüye çıktı. Exxen'in sosyal medya hesabından paylaşılan Sihirli Annem afişi dikkat çekerken sosyal medyadan olumlu ve olumsuz birçok yorum aldı. Sihirli Annem dizisinin eski kadrosu ve yeni kadrosu hakkında çok sayıda yorum yapıldı.

Sihirli Annem oyuncu kadrosunda kimler var?

Bir televizyon klasiği haline dönüşmiş olan Sihirli Annem dizisi yenilenen yüzüyle yeniden ekrana gelecek. Sihirli Annem oyuncu kadrosunda Emre Altuğ ve Açelya Topaloğlu anne ve baba rollerinde yer alıyor. Sihirli Annem dizisinin önemli karakterleri ise çocuklar. Süreç Film tarafından Exxen için hazırlanan yeni Sihirli Annem dizisinde çocuk karakterleri Nisa Sofia Aksungur, Cemre Demircan ve Egemen Uysal canlandıracak. Yeni Sihirli Annem kadrosunda yer alan diğer oyuncular arasında, Eylem Yıldız, Çiçek Acar, Nergis Kumbasar, Lale Başar, Hande Katipoğlu ve Bülent Seyran var.

Exxen'de yeniden Sihirli Annem dizisi

Acun Ilıcalı'nın yılbaşında yayına başlayacağını açıkladığı Exxen dijital yayın platformunda birbirinden özel yayınlar yer alacak. Birçok dizi ve programın yer alacağı platform merakla beklenirken en dikkat çeken dizilerden biri de Sihirli Annem olmuştu. Sihirli Annem dizisinin eski bölümlerini Kızı Melisa'nın dikkatle izlediğini fark eden Ilıcalı diziyi yeniden çekme kararı aldığını açıklamıştı. Eski haliyle aynı performansın yakalanıp yakalanmayacağı merak edilen Sihirli Annem dizisinin afişi yayınlandı. Sosyal medyadan yayınlanan afişe yapılan yorumlar dizinin başarısı noktasında şimdilik kesin bir fikir vermese de eski Sihirli Annem dizisiyle büyüyenler tarafından afişe eleştirel yorumlar yapıldı. Sihirli Annem yenilenen kadrosuyla seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin afişi dikkat çekti ve şimdiden heyecan uyandırmayı başardı.

20-12-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar