Söz dizisi Avcı Fethi öldü mü?

Söz dizisi Avcı Fethi öldü mü?
Söz dizisinde Burak Sevinç'in hayat verdiği Fethi karakteri geçtiğimiz hata yayınlanan 74. bölümde vurularak şehit düşmüştü. Burak Sevinç Söz'den ayrıldı mı? İşte detaylar...

Star TV'nin başarılı dizisi "Söz"ün 18 Mart Pazartesi günü yayınlanan 74. bölümünde Fethi (Burak Sevinç), tören alanına yapılan saldırıyı engellemeye çalışırken, vurularak şehit düşmüş, o anlarda ekranları başında milyonlarca kişi gözyaşlarına boğulmuştu.

Ancak dizinin 25 Mart Pazartesi günü yayınlanacak 75. bölüm fragmanın da yer alan 'Avcı' sahnesi akıllarda soru işareti bıraktı. Burak Sevinç'in hayat verdiği Avcı karakteri diziden ayrıldı mı? Yoksa dizi seyirciye ters köşe mi yaptı?

SÖZ AVCI FETHİ ÖLDÜ MÜ?

Dizinin 25 Mart Pazartesi günü yayınlanacak bölümünde tim teröristlerin bulunduğu bir eve güvenlik güçleriyle birlikte baskın yapıyor. Baskından kaçmayı başaran bir terörist sokakta bir vatandaşı rehin alıyor. Sivil olduğu için tim terörister müdahale edemezken, Üstçavuş Mücahit'in 'Avcı görüşün' sözlerinin ardından yeşilliklerin arasında kamufle olmuş, kim olduğu gösterilmeyen kişi tarafından terörist etkisiz hale getiriliyor.

STAR TV İZLE

Bu sahne akıllara Fethi'nin ölmemiş olabileceğini getirirken, sosyal medyada bazı izleyiciler, Mücahit'in ağız alışkanlığından böyle söylemiş olabileceğini düşünüyor. "Söz Avcı Fethi öldü mü?" sorusunun yanıtını, dizinin bu akşam yayınlanacak 75. bölümüyle birlikte öğreneceğiz.

Söz 75. Bölüm Fragmanı

SÖZ 74. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yayınlanan her bölümünde bir çok gelişmeye ev sahipliği yapan Söz dizisinin 74. bölümünde, teröristlerle işbirliği içerisinde olan Başkonsolosu kaçıran Yavuz, Eylem ile yaptığı iş birliği sonucunda, başkonsolosun teröristlerle yaptığı işbirliğini kanıtlayarak ülkesinde yargılanmasını sağladı.

Su'yun hamile olmadığını öğrendiği sahneler izleyenleri üzerken, Eylem'in Fethi'ye ettiği evlenme teklifi seyircinin keyifli dakikalar yaşamasına sebep oldu.

Bölümün en önemli sahnesi ise ödül töreninde yaşandı. Yavuz, Dragan'ın eylemleri için yardım eden kişinin Samet olduğunu öğrenir ve hayata geçirecekleri hain saldırı için hedeflenen noktanın timinde ödül alacağı, TSK'nın tarafından düzenlenen '18 Mart Çanakkale Zaferi ve Anma Töreni' etkinliği olduğunu öğrenir.

Yavuz, Eylem'e haber vermeyi başarsa da artık çok geçti. Teröristlerle ödül alanının dışında mücadele veren Avcı, aldığı yaralar neticesinde şehit düştü.

Teröristlerin Fethi'ye zarar verdiğini öğrenen Yavuz, Melisa'nın babası Samet'i öldürdü.

25-03-2019
Yazar Hakkında
Yorumlar