Süperstar Ajda Pekkan Kızılcık Şerbeti dizisine konuk oluyor

Süperstar Ajda Pekkan Kızılcık Şerbeti dizisine konuk oluyor
Yılların eskitemediği Türk Müziğinin Süperstar’ı Ajda Pekkan Kızılcık Şerbetine konuk oluyor. Ajda Pekkan’ın konuk olduğu bölümün yayınlanacağı tarih tam olarak belli değil.

Ajda Pekkan’ın konuk olduğu bölüm ne zaman yayınlanacak? Ajda Pekkan’dan önce diziye hangi ünlü misafir oldu? Kızılcık Şerbeti ’nin yapımını kim üstleniyor? Dizi oyuncuları kim? Kızılcık Şerbeti dizisi ve hakkında merak ettikleriniz yazımızın içeriğinde. İşte detaylar ...

Süperstar Ajda Pekkan Kızılcık Şerbeti dizisine konuk oluyor

 En son Farah Zeynep Abdullah’ı konuk oyuncu olarak transfer etmesi ile gündeme oturan Show TV’nin iddialı dizisi Kızılcık Şerbeti ’ne herkesi heyecandan şaşkına çeviren sürpriz bir konuğa yer verecek. Yılların eskitemediği Türk Müziğinin Süperstar ’ı Ajda Pekkan Kızılcık Şerbetine konuk oluyor. Ajda Pekkan’ın konuk olduğu bölümün yayınlanacağı tarih tam olarak belli değil. Gold Film’in yapımını üstlendiği reyting canavarı dizisi Kızılcık Şerbeti Süperstar Ajda Pekkan’ı konuk ettiği program kendi gününde olan 29 Aralık Cuma günü mü yoksa 31 Aralık pazartesi yılbaşı gecesi mi olacağı tam olarak belirginlik kazanmadı.

Senarist Melis Civelek ve Zeynep Gür

Ketche lakaplı ünlü yönetmen Hakan Kırvavaç ’ın yönetmen koltuğunda oturduğu duygusal dram tarzındaki Kızılcık Şerbeti dizisinin senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür kaleme alıyor. Başrollerinde Evrim Alasya, Barış Kılıç, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Settar Tanrıöğen, Doğukan Güngör gibi isimlerin yer aldığı dizi son zamanlarda konuk ettiği ünlü isimlerle de konuşuluyor. İlk olarak 28 Ekim 2022 tarihinde Show TV ekranlarında izleyicisine merhaba diyen dizi geçen sezon olaylı sahneleriyle haftalarca gündeme oturmuştu. Kadına şiddet görüntülerini ekrana getirdiği gerekçesiyle RTÜK tarafından en üst sınırdan para cezası ödemesine ve 5 hafta yayın durdurma kararı ile oldukça konuşuldu. Bu süreçte sektördeki isimler ve diziler Kızılcık Şerbetine desteklerini alenen gösterdiler. Karşı dava açan Show TV yönetimi cezalardan en az hasarla yara alarak yoluna devam etmesini bildi. 

Kızılcık Şerbeti tamamen özgün bir yapım

Bestelerini Ece ve Serkan Ölçer’in yaptığı Kızılcık Şerbeti dizisi İstanbul’um en mutena semtlerinden olan Beşiktaş, Galata ve Ataşehir ’de çekiliyor. Gülseren Budayıcıoğlu ’nun eserlerinden senaryolaştırılarak beyazcama çekilen dizideki kişilerin Budayıcıoğlu ’nun hasta tecrübelerinden oluştuğunu bizzat senarist Melis Civelek açıkladı. Tam olarak bilinmemekle birlikte dizideki ailenin Türkiye’nin önde gelen ailelerinden biri olduğu belirtiliyor. Ataşehir Doğa Koleji kampüsünde çekimleri devam eden Kızılcık Şerbeti dizisinin izlenme oranları hem yayıncının hem de yapımcının yüzünü güldürmeye devam ediyor.

30-11-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar