Survivor 2021 15. Bölüm İzle

Survivor 2021 15. Bölüm İzle
28 Ocak Perşembe akşamı yayınlanacak Survivor 2021 15. Bölüm İzle; Ödül oyunu ile ekranlara gelecek olan son bölüm canlı ve ful hd kalitesinde izlemek için detaylar haberimizde!

Survivor 2021 15. Bölüm izle! Dominik Cumhuriyet'in de başlayan, Acun Medya ile ülkemizin de temsil ettiği yarışma programı Türkiyenin en çok izlenen ve takip edilen realite programı olan Survivor yeni bölüm ile bu akşma ekranlara geliyor.  Ünlüler ve Gönüllüler takımlarından oluşan Survivor 2021 bu yılda her yıl olduğu gibi çeşitli dallarda ünlü isimleri konuk etti. Uzun ve meşaketli bir sezona merhaba diyen yarışmacılar, bu akşam  Eleme'nin ardından ödül oyunu ve anlat bakalım oyunları ile ekrana gelecek. 

Survivor'a gönül vermiş ve projeyi  yakından takip eden  izleyiciler arama motorlarında 'Survivor 2021 15 Bölüm izle' veya 'Survivor Türkiye 2021 canlı ve ful hd kalitesinde izle' gibi aramalar yapacak. Bizlerde bu aramayı gerçekleştirecek izleyiciler için aşağıda bir canlı yayın linki oluşturduk. Survivor 2021 15. Bölüm canlı izlemek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanabilirsiniz!

SURVİVOR TÜRKİYE 2021 15. BÖLÜM ÖZETİ

Survivor Türkyenin 2021 sezonun 15. bölümü bu akşam yayınlanıyor. Salı akşamı yapılan sezonun 3. eleme gecesi gerçekleşti. Ünlüler takımından En fazla oy alarak isim vermesi beklenen İsmail Balaban, yarışmacı arkadaşı Bahar'ın adını verdi. Geceye ve adaya veda eden yarışmacı da Bahar oldu. Ünlüler takımı aralarında Gönüllülerin olduğu eleme adaylarından haftaya yine Gönüllülerin veda etmesi beklenirken, düşünüldüğü gibi olmadı. Bu durumda İsmail'in ağarına gitti. Gözyaşlarını tutamayan Balaban hafta bu akşam neden takım arkadaşının adını söylediğini anlatacak. 

Bir diğer konu ise ada da bu akşam ödül oyunu oynanacak. Yarışmacıların ödüller için canla başla savaştığı oyunun kazananı hangi takım olacak? Birde bol kahkaha içerisinde geçen anlat bakalım da bu akşam oynanacak. Sizde kazanan takımları ve ada da büyük mücadeleye şahit olmak istiyorsanız Survivor 2021 15. Bölüm izleyerek haberdar olabilirsiniz. 

Survivor 2021 Ünlüler Takımı

İlayda Şeker,

Batuhan Karacakaya – Oyuncu

Bahar Seviş - Sporcu - Elendi

Çağrı Atakan – Oyuncu

Melis Sezer – Milli Tenisçi

İsmail Balaban – Baş Pehlivan

Hayrettin – Oyuncu

Öykü Çelik – Oyuncu

Cemal Hünal – Oyuncu - Diskalifiye

Merve Aydın – Mİilli Basketbolcu

Meryem Kasap - Milli Atlet - Diskalifiye

Barış Özbek - Futbolcu

Survivor 2021 Gönüllüler Takımı

Yiğit Poyraz,

Sancakay Ilım Morgül - Elendi

Emin Günenç,

Steven Salam,

Aleyna Kalaycıoğlu,

Hanzade Ofluoğlu,

Yunus Emre Karabacak,

Sultan Reşat Hacıahmetoğlu,

Ayşe Yüksel,

Sena Özdemir - Elendi

Uğurtan Dora bulunuyor.

28-01-2021
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar