Survivor 2021 20. Bölüm İzle

Survivor 2021 20. Bölüm İzle
4 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak Survivor 2021 20. Bölüm İzle; Haftanın vedası ile ekrana gelecek olan son bölüm canlı ve ful hd kalitesinde izlemek için detaylar haberimizde!

Survivor 2021 20. Bölüm izle! Dominik Cumhuriyet'in de başlayan, Acun Medya ile ülkemizin de temsil ettiği yarışma programı Türkiyenin en çok izlenen ve takip edilen realite programı olan Survivor yeni bölüm ile bu akşma ekranlara geliyor.  Ünlüler ve Gönüllüler takımlarından oluşan Survivor 2021 bu yılda her yıl olduğu gibi çeşitli dallarda ünlü isimleri konuk etti. Uzun ve meşaketli bir sezona merhaba diyen yarışmacılar, bu akşam  bir yarışmacıya veda ile ekrana gelecek. 

Survivor'a gönül vermiş ve projeyi  yakından takip eden  izleyiciler arama motorlarında 'Survivor 2021 20 Bölüm izle' veya 'Survivor Türkiye 2021 canlı ve ful hd kalitesinde izle' gibi aramalar yapacak. Bizlerde bu aramayı gerçekleştirecek izleyiciler için aşağıda bir canlı yayın linki oluşturduk. Survivor 2021 20. Bölüm canlı izlemek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanabilirsiniz!

SURVİVOR TÜRKİYE 2021 20. BÖLÜM ÖZETİ

Survivor Türkiye'nin 2021 sezonunda 20. bölüme geldi. Bu akşam yayınlanacak 20. bölümde Ünlüler ve gönüllüler arasında yine tartışma söz konusu oldu. Geçtiğimiz akşam yayınlanan bölümde gönüllülerin sayıyı alması garantilenip yavaş hareket etmeleri bu hareketi de galibiyet gösterisi gibi yapmaları, açlıkla başa çıkarken sinirlerin fazla gerildiği Ünlüler takımının zoruna gitti. Batuhan ve ada da ki arkadaşları hassaiyetlerini bildirirken bu olay konseye taşınacak mı merak konusu. 

Diğer tarafta bu akşam oynanacak Ödül oyunu, yarışmacıların aklını başından alacak. Her iki tarafından kanla başla savaştıkları ödül acaba ne? 

Survivor 2021 Ünlüler Takımı

İlayda Şeker,

Batuhan Karacakaya – Oyuncu

Bahar Seviş - Sporcu - Elendi

Çağrı Atakan – Oyuncu

Melis Sezer – Milli Tenisçi

İsmail Balaban – Baş Pehlivan

Hayrettin – Oyuncu

Öykü Çelik – Oyuncu

Cemal Hünal – Oyuncu - Diskalifiye

Merve Aydın – Mİilli Basketbolcu

Meryem Kasap - Milli Atlet - Diskalifiye

Barış Özbek - Futbolcu

Sergen Bayar

Bahar Seviş

Survivor 2021 Gönüllüler Takımı

Yiğit Poyraz,

Sancakay Ilım Morgül - Elendi

Emin Günenç - Diskalifiye

Steven Salam,

Aleyna Kalaycıoğlu,

Hanzade Ofluoğlu,

Yunus Emre Karabacak,

Sultan Reşat Hacıahmetoğlu,

Ayşe Yüksel,

Sena Özdemir - Elendi

Uğurtan Dora

Duygu Serap Salman - Elendi

Baran Köse bulunuyor.

04-02-2021
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar