Survivor 2021 89. Bölüm İzle

Survivor 2021 89. Bölüm İzle
10 Mayıs perşembe günü 89. Yeni bölümüyle ekrana gelen Survivor 2021 89. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Survivor 2021'in en çekişmeli gecelerinden biri olan 89. bölüm bu akşam saat 20:00'de Tv8 ekranlarında Domininkten bizlere ulaşacak. Zorlu şartlar ve açlık, ve barınma sıkıntısı gibi koşullarda hayatta kalmanın dışında birde kazanma tutkusu ile yanıp tutuşan iki takım 10 Mayıs perşembe günü yayınlanacak Survivor 2021 89. bölüm ile ortalık karışacak. Bu akşam ödül oyunu yer alacak. 

Saat 20:00'da Dominik Cumhuriyetinden evlerimize gelecek olan Survivor 2021'in son bölümünü canlı ve ful Hd kalitesinde izlemek için tüm detyalar ve canlı yayın linkine aşağıdaki butonu tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Survivor 2021 89. Bölümde Neler Olacak?

Survivor Türkiye'nin bu akşam haftanın ilk gecesi ile yepyeni bir bölüm ekrana gelecek. Tv8 ekranlarında hafta içi izlemeye doyamadığınız Survivor Türkiye 2021'de iki takımın karışması takımları iyice birbirine düşürdü. Mavi Takımdan Poyraz ve Batuhan ikilisi akşamki konseyde birbirlerne söyledikleri sözlerin devamını bu akşam ki bölümde açıklık getiriyor. 

Aleyna Kalaycıoğlu ve Batuhan Karacakaya'nın aynı takıma geçmeleri ile aralarındaki samimiyetin daha da ilerlediği gözlerden kaçmıyor. Dün akşam ikincisi oynanan dokunulmazlık oyununda Cumartesi akşamı Batuhan, Pazar akşamı ise ismi yazılan kişi Poyraz oldu.  İki takımında eleme adayları belli olmuşken bu akşam oynanacak ödül oyununda ödül iki takımın yarışmacıları içinde nefes kesici. Bu duyanları çılgına çevirecek ve ancak bir yarışmada ödül olabilecek büyük ödül ne? 

Sunucu Murat Ceylan'ın anlatımı ile kazanan takım önce oyun alanından uçakla alınacak ve yine bir hijyen, temizlik ve bol karın doyurmalı eğlenecli öül onların olacak. Ödülün ne olduğunu yarışmacıların güncel durumunu öğrenmek için Tv8 ekranında saat 20:00'de izleyebilirsiniz. 

Mavi Takım; Steven Salam, Ayşe Yüksel, Merve Aydın, Sergen, Uğurtan Dora, Yiğit Poyraz, 

Kırmızı Takım; İsmail Balaban, Batuhan Karacakaya, Aleyna Çakır, Aleyna Kalaycıoğlu, Berkay

10-05-2021
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar