Survivor 2021 96. Bölüm İzle

Survivor 2021 96. Bölüm İzle
18 Mayıs Salı günü 96. Yeni bölümüyle ekrana gelen Survivor 2021 96. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Survivor 2021'in en çekişmeli gecelerinden biri olan 96. bölüm bu akşam saat 20:00'de Tv8 ekranlarında Domininkten bizlere ulaşacak. Zorlu şartlar ve açlık, ve barınma sıkıntısı gibi koşullarda hayatta kalmanın dışında birde kazanma tutkusu ile yanıp tutuşan iki takım 17 Mayıs Pazartesi günü yayınlanacak Survivor 2021 96. bölüm ile ortalık karışacak. Bu akşam ödül oyunu yer alacak. 

Saat 20:00'da Dominik Cumhuriyetinden evlerimize gelecek olan Survivor 2021'in son bölümünü canlı ve ful Hd kalitesinde izlemek için tüm detyalar ve canlı yayın linkine aşağıdaki butonu tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Survivor 2021 96. Bölümde Neler Olacak?

Tv8 ekranlarında şubat ayından bu yana yayınlanmaya devam eden Survivor 2021 sezonunun 96. bölümü bu akşam ekrana gelecek. Dün akşam ekrana gelen bölümde MAvi takım yarışmayı kazanarak  sarılma fırsatı bulduğu ailelei ile vakit geçirme hasret ve özlem giderme fırsatı buldular.  Ancak Acun Ilıcalı kardeşinin engeli sebebi ile Aleyna Kalaycıoğluna ekstra bir hak tanıyarak, kardeşi Cansu ile doya doya kucaklaşma fırsatı verdi. Aleyna Çalışkan ise bu ayrıcalık ve ince davranış için Acun Ilıcalıya saılarak minnetini dile getirdi. 

Bu akşam ise bir ödül oyunu oynanacak. Kırmızı ve Mavi takımın en çok istediği ödüllerden birisi kaznanaın olacak. Çok uzun bir parkurda yarışan yarışmacılar, parkur kenarında bekleme esnasında yine bir tartışma yaşıyorlar. Bu büük ödül oyunun kazananı hangi takım olacak? Sizlerde merak ettiğiniz detaylara ulaşmak için sizler için yayınladığımız Canlı yayın linkini kullanarak yarışmanın bu akşam yayınlanacak son bölümüne Hd kalitesinde izleyebilirsiniz. 

Mavi Takım; Steven Salam, Ayşe Yüksel, Merve Aydın, Sergen, Uğurtan Dora, Yiğit Poyraz, 

Kırmızı Takım; İsmail Balaban, Batuhan Karacakaya, Aleyna Çakır, Aleyna Kalaycıoğlu, Berkay

18-05-2021
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar