Survivor All Star 2024 başlıyor

Survivor All Star 2024 başlıyor
Tanıtımlarında yarışmacıların iddialı ifadeleri dikkat çekerken sms mesajlarının olmayacağı ve sadece kendi performanslarının ön planda olacağı Acun Ilıcalı tarafından açıklandı.

Bu sene Survivor All Star 2024 kadrosunda birbirinden güçlü isimler var. Daha ilk bölümde Poyraz ile Turabinin arasında soğuk rüzgarların estiği görülüyor. Yarışmacılar finalde kimi rakip görmek istiyorlar acaba?

Survivor All Star 2024 başlıyor

Büyük rekabetlerin yaşanacağı Survivor All Star TV8 ekranlarında izleyicisinin karşısına çıkıyor. Masterchef Türkiye All Star ile büyük bir başarıya imza atan TV8 aynı çizgisini devam ettirmeye çalışacak. MasterChef Türkiye All Star yemek yarışmasında bu hafta şampiyon belli oluyor. Yayınlandığı ilk günden beri zirveden inmeyen programın ardından Survivor’un ne yapacağı merak konusu oldu. Çünkü önceki sezon Survivor izlenme oranlarında beklentilerin altında kaldı. 

İki takım var

Bu sene ki yarışmacılar önceki yılların şampiyonları ve performansları ile akıllarda kalan ünlü isimlerden oluşuyor. Takımlar kırmızı ve mavi takım olarak ikiye ayrıldı. Mavi takımda yarışacak isimler; Hakan Hatipoğlu, Furkan Kızılay, Yiğit Poyraz, Nefise Karatay, Ogeday Girişken, Yasin Obuz, Seda Aktuğlu, Seda Ocak, Yunus Emre Özden, Begüm Yücetan, Damla Can, Sahra Işık oldu. Kırmızı takımda ise Doğukan Manço, Nihat Altınkaya, Sercan Yıldırım, Ersin Korkut, Nagihan Karadere, Bozok Gören, Gizem Memiç, Pınar Saka, Turabi Çamkıran, Berna Canbeldek, Merve Aydın, Özgür Tetik  ve Aleyna Kalaycıoğu bulunuyor.

Daha ilk bölüm gergin başlıyor

Zorlu ada şartları ve rekabet dolu parkur yarışları ile izleyicileri ekranlara bağlayan Survivor All Star 2024 ‘de performans ve heyecan ön planda olacak. Tanıtımlarında yarışmacıların iddialı ifadeleri dikkat çekerken sms mesajlarının olmayacağı ve sadece kendi performanslarının ön planda olacağı Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. İp çekme yarışmasından pasajların sunulduğu programda Turabi Çamkıran ile Yiğit Pozraz’ın gergin ifadeleri seyirciyi meraklandırdı. Herkes finalde rakibinin kim olmasını açıkça itiraf ettiği tanıtımlarda Turabi rakibinin Bozok olmasını isterken Ersin Korkut’ta rakibinin Turabi olmasını istiyor. 

Bozok finaldeki rakibinin Turabi olmasını istiyor

Finaldeki rakibinin Merve olmasını isteyen Gizem, rakibinin Turabi olmasını isteyen Bozok’tan kimin istediği olacak. Ayrıca rakip olarak Özgür Nagihan’ı, Pınari Nagihan’ı, Doğukan Ogeday’ı, Sercan Poyraz’ı, Nihat Ogeday’ı Merve hem Gizem’i hem de Nagihan’ı, Aleyna Merve Aydın’ı, Nagihan Merve Aydın’ı, Berna Furkan’ı, Begüm Nefise’yi, Yiğit hem Ogeday hem Nefise’yi, Ogeday Nagihan’ı Sahra Nagihan’ı, Yunus Emre Özgür Tetik’i isterken Damla Can bir kadın olsun yeter dedi. Furkan Ogeday’ı, ve Poyraz’ı, Nefise Poyraz veya Nefise’yi, Seda Turabi ve Ogeday’ı isterken Hakan en iyi kimse o rahibim olsun dedi ve Ogeday ile Poyraz’ın adını verdi. Yasin Nagihan derken Seda kadınlardan isim vermezken erkeklerden Ogeday, Poyraz veya Furkan olabilir dedi. 

01-01-2024
Yazar Hakkında
Yorumlar