Survivor Berna Keklikler Kimdir? Berna Keklikler Nereli? Kaç Yaşında?

Survivor Berna Keklikler Kimdir? Berna Keklikler Nereli? Kaç Yaşında?
Survivor 2022 All Star heyecanı başladı. Survivor’da Berna Keklikler ismi dikkat çekti. 2017 yılında Survivor’da Gönüllüler takımında yarışan Berna Keklikler kimdir? Nereli?

Çekimleri Dominik Cumhuriyeti'nde gerçekleşen ve TV8 ekranlarında seyirciyle buluşan Survivor yarışması her sene olduğu gibi bu sene de sosyal medyanın gündeminde. Survivor 2022'nin Ünlüler takımı ve Gönüllüler Takımı yarışmacılarının isimleri açıklandığından beri en çok merak edilenler isimlerden biri de Survivor Gönüllüler takımında yarışan Berna Keklikler oldu. Berna Keklikler kimdir? Berna Keklikler Nereli? Kaç yaşında? Ne İş yapıyor?

Surivor All Star 2022 Gönüllüler Yarışmacısı Berna Keklikler

TV8 ekranlarının en uzun soluklu yarışma programlarından biri olan Survivor 2022, 15 Ocak Cumartesi akşamı ekrana gelen ilk bölümüyle yayın hayatına başladı. Yarışmanın takipçileri 2022 yılında Survivor Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı kapsamında yarışacak yarışmacıları araştırıyor.

2017 yılında Survivor’a ilk kez katılan Berna Keklikler adını duyurmuştu. Programdan yedinci olarak ayrılan Berna Keklikler, İlhan Mansız’la oynadığı oyunda Mansız’ı yenerek lüks aracın sahibi olmuştu.

Survivor All Star 2022 sezonunun da iddialı yarışmacıları arasında yer alıyor. Gönüllüler takımında yer alan Berna Keklikler, yarışmanın daha ilk günlerinde agresif tavırları ile dikkat çekiyor. 

Berna Keklikler’in Yıllar İçindeki Değişimi Dikkat Çekiyor

Survivor All Star 2022 gönüllüler yarışmasının en güzel bayan yarışmacılarından olan Berna Keklikler, 2011 de Almanya’da Miss Turkuaz Germany Güzellik Yarışması’na katılmıştır. Zaman içerisinde yaptırmış olduğu estetik operasyonlarıyla dikkat çekecek değişim içerisine girmiştir.Berna Keklikler Kimdir? Berna Keklikler Kaç Yaşında? Nereli? Ne İş Yapıyor?

Nereli: Almanya doğumlu
Kaç Yaşında: 25 Şubat 1989
Burcu: Balık
Boyu: 1,76 cm
Kilo: 61

25 Şubat 1989 tarihinde Almanya’da dünyaya gelmiştir. Bekar olan Berna Keklikler, Üç kardeşlertir ve kardeşlerden biri güzel oyuncu ve model Berrin Keklikler’dir. Anne ve babası Almanya’da yaşamaktadır. Almanya’da katıldığı Miss Turkuaz Germany Güzellik Yarışmasında 2. Olmanın ardından, 9 Kasım 2013 tarihinde de Rusya'da düzenlenen Kainat Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etti.

Ekran severler tarafından ilk olarak Göz6 isimli yarışma programı ile tanınmıştır. TV8 ekranlarında yayınlanan Göz6 programını da birinci olarak bitirmiştir. Daha sonra Survivor 2017 yarışmasına katılmıştır. Ayrıca Stil Avcıları isimli yarışma programında da yer almıştır. Çarkıfelek’e yarışmacı olarak katılmıştır. Ekonomi üzerine eğitim alan güzel isim 2014 yılından bu yana kardeşi ile birlikte yaşantısını İstanbul'da sürdürmektedir.

Çok küçük yaşlardan itibaren yüzme sporu ile ilgilenen Berna keklikler, yüzme ve spor kariyerini hobi olarak yapmış, Lise mezuniyetinin ardından modelliğe yönelmiştir. Ayrıca, voleybol ve crunch sporlarıyla da ilgileniyor. Günümüzde ise oyunculuk eğitimi almakta, kariyerini oyunculuk ve sunuculuk ile sürdürmeye karar vermiştir.

2014 yılında yapımcılığını Faruk Aksoy'un yaptığı ‘Çılgın Dersane Üniversite’de adlı filmde Nesrin karakterini canlandırmış. 2015’te Star TV'de sunuculuğunu Murat Başoğlu’nun yaptığı jüri koltuğunda Seyfi Dursunoğlu, Nükhet Duru ve Ümit Erdim’in olduğu ‘Benzemez Kimse Sana’ yarışma programına katılmıştır.

Benzemez Kimse Sana’da Berrin Keklikler’in canlı sesiyle sergilediği Hadise taklidi çok konuşulmuştu.

Ayrıca Fox Tv’de yayınlanan Yasak Elma dizisinde Gülden karakterine hayat vermişti.

Berna Keklikler, Survivor’a katılma sebebini maceracı ve savaşçı ruhu oluşuna bağlamış, doğaya çok düşkün olduğunu ve ada şartlarına da kolay uyum sağlayacağını söylemişti.16-01-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Ünivers .. devamı.. mail
Yorumlar