Tarkan’ın İzmir konseri ne zaman? Konser canlı izlenebilecek mi?

Tarkan’ın İzmir konseri ne zaman? Konser canlı izlenebilecek mi?
İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı Türkiye'de coşkuyla kutlanıyor Bu tarihi heyecana ortak olan Tarkan 9 Eylül İzmir'de dev bir konser verecek

Bir süredir konuşulan ancak yapılması hakkında soru işaretleri bulunan Tarkan’ın İzmir konseri kesinleşti. Müzik severler merak ediyor Megastar Tarkan’ın İzmir’de vereceği konser ne zaman yapılacak? Tarkan'ın İzmir'deki konseriyle ilgili Belediye Başkanı Tunç Soyer nasıl bir hamle yapacak? Sadece Tarkan hayranları değil tüm müzikseverler konuyu derinlemesine araştırıyor. Gerçekleşmesine saatler kalan Tarkan’ın konseri canlı izlenebilecek mi? Tarkan’ın konu ile ilgili paylaşımı haberimizde. Şimdi detaylar

Tarkan’ın İzmir konseri ne zaman? Konser canlı izlenebilecek mi?

9 Eylül 1922 tarihinde Yunan mezaliminden kurtarılan İzmir için bugün çok özel bir gün. İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı sadece İzmir’de değil bütün Türkiye'de coşkuyla kutlanıyor. Bu tarihi olaya bigâne kalmayan Megastar Tarkan'da 9 Eylül İzmir'in Kurtuluşu münasebetiyle bir konser verecek. Ancak iki gündür hem sahne yerinde yaşananlar hem de basına düşen haberler kafalarda soru işareti oluşturdu.

Tarkan İzmir konseri iptal mi oldu?

9 Eylül Cuma akşamı İzmir'de konser verecek Tarkan'ın konseri organizasyon başladı başlayalı aksiliklere düçar oldu. Önce konserin iptal edileceği söylentisi yayıldı. Ardından da dün gece konserin verileceği Kordonboyu Cumhuriyet Meydanı'ndaki sahne platformu çöktü. Müzik severleri heyecanlandıran gelişme üzerine konser alanı değiştirildi. Bugün ise çeşitli platformlarda konserin iptal edileceği Söylentisi yayıldı.

Konser var ancak yayın yok!

Aksiliklerin bir türlü bitmediği Tarkan’ın İzmir Konseri her şeye rağmen verilecek. İzmir'in Kurtuluşu’nun 100. Yılı münasebetiyle İzmir Gündoğdu Meydanı’nda sahne alacak Tarkan'ın konseri güvenlik nedeniyle canlı yayınlanmayacak. Ancak Megastar Tarkan'ın İzmir konserinin İzmir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in Twitter hesabı üzerinden ya da İzmir Büyük Şehir Belediyesi YouTube kanalı üzerinden canlı yayınlanma ihtimali kuvvetli bir ihtimal. Her şey konserden hemen önce belli olacak.

9 Eylül İzmir Tarkan konseri nerede yapılacak?

İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümü tüm yurtta ve Kuzey Kıbrıs’ta coşkuyla kutlanıyor. Gün büyü değişik etkinlikler düzenledi. Milli heyecana ortak olmak isteyen Tarkan’ın vereceği konsere on binlerce kişinin katılması bekleniyor. Konser yeri olarak önceden Kordonboyu meydanı seçilmişti ancak dün yaşanan aksiliklerden dolayı konser alanı Gündoğdu Meydanı olarak belirlendi. Konser alanında hummalı hazırlıklar göze çarparken akıllara canlı yayın olup olmayacağı ve konserin ücretli mi değil mi sorusu takıldı. 

9 Eylül'de Kordon Boyu'nda görüşmek üzere!

9 Eylül'de İzmir'de on binlerce hayranıyla bir araya gelecek olan Tarkan'ın konseri ücretsiz olacak. Belediye Başkanı Tunç Soyer, ücretsiz olacağını duyurduğu Tarkan konserine tüm vatandaşları davet etti. Bu arada Tarkan'ın sosyal medya hesabından dün bir paylaşım geldi. Tarkan paylaşımında şu sözlere yer verdi: “İzmir'in kurtuluşunun 100. yılını, bu çok özel günü beraber kutlamak ve yıllar sonra bu konserle sizlerle yeniden buluşmak çoook heyecanlı. Sizleri ve o müthiş enerjinizi çok özledim, iple çekiyorum. 9 Eylül'de görüşmek üzere.

09-09-2022
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar