Teşkilat Dizisine Üç Yeni İsim Katıldı

Teşkilat Dizisine Üç Yeni İsim Katıldı
TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat 3. Sezonuna büyük değişikliklerle başlıyor. Dizinin castı baştan aşağı yenilenirken diizye üç yeni isim daha katıldı.

Tims & B Yapım tarafından TRT 1 için hazırlanan ve ilk iki sezonunda yayınlandığı pazar günü reytinglerinde ilk sıralarda yer alan ve özellikle genç seyirciyi ekran başına bağlayan başarılı dizi Teşkilat yeni sezon çekimlerine başladı. İlk iki sezonda aldığı reytinglerle kanalını memnun eden ve üçüncü sezon onayını almayı başaran Teşkilat 3. Sezonuna büyük değişikliklerle giriyor. Hem oyuncu kadrosunda hem de mekanlarında radikal değişiklikler yapan dizinin özellikle yeni oyuncu kadrosu büyük merakla bekleniyor. Birbirinden ünlü isimlerle anlaşan dizi halen yeni oyuncularla kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Özellikle Yunus Emre Yıldırımer ile anlaşarak büyük sükse yapan dizi şu sıralar da ünlü oyuncu Murat Yıldırım ile görüşmelerini sürdürüyor. Öbür taraftan dizinin kadrosuna son olarak üç önemli isim daha katıldı.

Teşkilat’a Yeni Oyuncular Katıldı

TRT 1 ekranlarında Pazar akşamları ekrana gelen başarılı dizi Teşkilat yeni sezonuna yeni oyuncularla girmeye hazırlanıyor. 2. Sezon sonun da kadrosunda büyük değişiklikler yaşayan Teşkilat adeta yeni bir cast oluşturdu. Özellikle Çağlar Ertuğrul’un ayrılmasıyla erkek baş rolsüz kalan dizi yeni oyuncularla kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Çağlar Ertuğrul’un yerine Murat Yıldırım ile görüşmelerini sürdüren dizi ayrıca Yunus Emre Yıldırımer ile anlaşarak dikkatleri çekti. Ayrıca Levent Can, Seren Deniz Yalçın ve Yunus Narin’i kadrosuna katan dizi son olarak üç yeni isimle daha anlaştı. Dizide Levent Can’ın hayat verdiği Diplomat’ın küçük kızı Celine karakteriyle Cansu Tuman, Ömer’in annesi karakteriyle Ebru Nil Aydın ve son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol alan başarılı oyuncu Ergün Metin diziye dahil oldu. Yapım şirketi son olarak Ömer karakterine hayat verecek oyuncunun çalışması içerisinde bulunuyor. Bu karakter için ünlü isim Murat Yıldırım’la görüşmeler devam ediyor.

Mekanlar Değişti

Tims & B Yapım tarafından hazırlanan ve Milli İstihbarat Teşkilatı’nın yaptığı yurt içi ve dışındaki operasyonları hikayeleştiren dizinin çekim mekanları her yer olmakla birlikte daha çok Ankara olarak belirlenmişti. İlk iki sezon ana mekanı Ankara’da bulunan dizi 3. Sezonda oyuncu kadrosuyla birlikte çekim mekanını da değiştirdi. 3. Sezon çekimlerine Tokat’ta başlayan dizinin yeni sezon ana çekim mekanının İstanbul olduğu öğrenildi. Teşkilat çok yakında 3. Sezon yeni bölümleriyle TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşacak.

02-09-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar