Teşkilat'tan Ayrılan Çağlar Ertuğrul Yerine Atakan Arslan mı Geliyor?

Teşkilat'tan Ayrılan Çağlar Ertuğrul Yerine Atakan Arslan mı Geliyor?
Teşkilat’tta serdar karakterini canlandıran Çağlar Ertuğrul’un ayrılmasıyla bu oyuncunun yerine ünlü Survivor Atakan Arslan’ın geçeceği iddia edildi.

Son dönemin başarılı ve reytingi bol dizilerinden biri olan TRT 1 ekranlarında Pazar akşamları seyirciyle buluşan Teşkilkat dizisinde sezon finalinde bir çok oyuncu diziyle vedalaşmıştı. Başrolünde Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal Yurtçu’nun yer aldığı fenomen dizi Milli İstihbarat Teşkilkatı’nın içinde özel olarak kurulan bir ekibin hikayesini anlatıyor. İkinci sezonunun da finalini yapan ve 3. Sezon için hazırlıklarını sürdüren dizide yer alan ve Serdar karakterini canlandıran Çağlar Ertuğrul geçtiğimiz günlerde diziyle vedalaşmış ve bunu da sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurmuştu. Sağlık sebepleriyle diziden ayrıldığını belirten ünlü ismin yerine yapım şirketi Tims & B Yapım yeni başrol arayışlarına ise vakit geçirmeden başladı. Masada yer alan isimlerle bir bir görüşmeye başlayan yapım şirketi bu isimlerden biri olan ve Survivor’un yıldızlarından olan Avatar lakaplı Atakan Arslan’la da masaya oturdu.

Avatar Atakan Teşkilat Yolunda

Tims & B Yapım tarafından TRT 1 için hazırlanan ve iki sezonu geride bırakarak 3. Sezon için hazırlıklarını hızlandıran Teşkilat’ta yeni bir dönem başlıyor. Dizinin ana karakteri olan serdar karakterine hayat veren Çağlar Ertuğrul’un diziden ayrılması üzerine yapım şirketi Çağlar Ertuğrul’un yerine yeni oyuncu arayışlarına başladı. Bunun için ünlü isim Atakan Arslan’la da görüşen yapım şirketi henüz başrol konusunda kararını netleştirmedi. Daha önce Kurtlar Vadisi’nde de rol alan Atakan Arslan’ın adının Teşkilat’la geçmesi üzerine ünlü ismin hayranları oldukça heyecanlanırken büyük ihtimale yeni sezonda Atakan Arslan’ın teşkilatta yer alacağı öğrenildi. İstihbarat teşkilatının gizli ve ülke için son derece hayati operasyonlarını anlatan Teşkilat pazar akşamları yayınlanıyor ve günün en çok izlenen yapımları arasında bulunuyor.

Atakan Arslan Kimdir?

Survivor Türkiye’nin ünlü isimlerinden biri olan Çağan Atakan Arslan 27 Ağustos 1989 yılında Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Özellikle dövüş sporlarıyla tanınan ünlü isim bugüne kadar ülkemize pek çok madalya kazandırmıştır. Adını Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor Türkiye ile geniş kitlelere duyuran ünlü isim aynı zamanda modellikte yapmaktadır. Bugüne kadar Survivor’da pek çok kere yarışan ünlü isim ayrıca Kurtlar vadisi ve Söz dizilerinde de rol almıştır.

06-08-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar