Tetikçinin Oğlu Setinde Neler Yaşanıyor?

Tetikçinin Oğlu Setinde Neler Yaşanıyor?
Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Tetikçinin Oğlu dizisinin setinde sorunlar mı var? Dizinin başrol oyuncuları arasında neler yaşanıyor?

Fox Tv ekranlarında yeni başlayan ve Salı akşamları seyirciyle buluşmaya başlayan yeni dizi Tetikçinin Oğlu seyircinin ilgisini çekmeyi başardı. Henüz 2. Bölümü ile ekranlara gelen dizi reytinglerde beklediğini bulurken henüz yeni başlamasına rağmen reytinglerde umut vadediyor. 03 Medya ve Same Film ortaklığında hazırlanan ve kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı tetikçinin Oğlu dizisi Muğla’nın ilçesi Bodrum’da çekiliyor. Bütün ekibin ve oyuncuların Bodrum’da olduğu dizinin kadrosunda ünlü isimler Şevket Çoruh (İskender) ve Timuçin Esen (Korkmaz) başrolde yer alıyor. Bir mafya, aksiyon ve dram dizisi olan tetikçinin Oğlu Gökhan Horzum tarafından kaleme alınıyor ve dizi Yağız alp Akaydın tarafından yönetiliyor. Salı akşamı 2. Bölümü ile ekrana gelen dizinin setinde ise iddialara göre sorunlar yaşanmaya başlandı.

Timuçin Esen & Şevket Çoruh Gerginliği

03 Medya ve Same Film tarafından hazırlanan Tetikçinin Oğlu Fox Tv ekranlarında yeni başlayan dizilerden biri. Dizi Muğla’nın Bodrum ilçesinde çekiliyor ve dizinin yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın yer alıyor. Sektörde yer alan iddialara göre dizinin setinde ünlü oyuncular Timuçin Esen ile Şevket Çoruh gerginliği yaşanıyor. İddiaya göre dizinin başrol oyuncularından olan Timuçin Esen’in senaryodaki diyaloglardan mekan seçimine kadar birçok konuda kendisi istediğini yaptırmak istiyor. Daha önce dizinin Bodrum’da çekilmesini Timuçin Esen’in istediği belirtilmişti. Bu durumun dizinin bir diğer başrol oyuncusu Şevket Çoruh ile Timuçin Esen arasında gerginliğe sebep olduğu iddia edilirken aynı zamanda Timuçin Esen’in sette yönetmen Yağız Alp Akaydın ile de sorunlar yaşadığı belirtiliyor. Yönetmenle sorunlar yaşayan Timuçin Esen’in bunun üzerine daha önce Hekimoğlu dizisinde birlikte çalıştığı Emre Aybek’le beraber çalışmaya başladığı öne sürüldü. Tüm bu iddialar sektörde bomba etkisi yaratırken dizinin başrol oyuncusu Şevket Çoruh sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bu iddiaları tiye aldı ve dizide canlandırdığı karakterin konuşma şekliyle “hıhhııhıhıhı neler olmuş bra hiç haber vermisen” ifadelerini kullandı.  

Tetikçinin Oğlu Konusu ve Oyuncuları

Fox Tv ekranlarında Salı akşamları yayınlanmaya başlayan ve henüz 2. Bölümü ile ekranlara gelen yeni dizi tetikçinin Oğlu Same Film ve 03 Medya tarafından hazırlanıyor. Gökhan Horzum tarafından kaleme alınan dizi bir mafya lideri ile bir tetikçinin yıllara dayalı dostluğunun mafya liderinin oğlunun öldürülmesi ve bu ölümden tetikçinin oğlunun sorumlu tutulmasıyla bozuluyor. Dizinin ünlülerden oluşan kadrosunda ise

-          Şevket Çoruh

-          Timuçin Esen

-          Serhat Kılıç

-          Genco Özak

-          Sezin Akbaşoğulları

-          Bahar şahin

-          Esra Kızıldoğan

-          Barış Kaya

-          Kaya Akkaya

-          Barış Hayta ve

-          Serkan Beşiroğlu gibi isimler yer alıyor.

20-04-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar